Wątek dotyczący artykułu

Wilki Krosno wypożyczyły juniora Stali Rzeszów

Młodzieżowa formacja Wilków Krosno powiększyła się o kolejnego zawodnika. Został nim Mateusz Majcher, który do krośnieńskiego klubu został wypożyczony ze Stali Rzeszów.

przeczytaj cały artykuł

arda18

Moim zdaniem Wasze rozumowanie zmierza w złym kierunku :) Co do Olka to coś czuje sprawa ma drugie dno bo nikt o zdrowych zmysłach nie odpuścił by takiego talentu a już na pewno obecny zarząd. Co do szkolenia i Majchera to Wilki miały 1(!!) juniora i logiczne jest to, że kogoś musiały ściągać choćby na wypadek kontuzji czy jakiejkolwiek zmiennej losowej. Natomiast wymaganie stada wychowanków od klubu który dopiero stawia pierwsze kroki na żużlowej mapie brzmi jak zart.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
aqr21

Otóż to. Dobrze mówisz. Też się zastanawiam i tak myślę czy to drugie dno nie nazywa się KSM. Nie wiem jak z punktu prawnego, ale czy zarząd KSM-u może żądać ekwiwalent za wyszkolenie Olka od klubu w którym miałby zdawać licencję? Pan Leśniak mówił w wywiadach, że Olek będzie zdawał licencję jako zawodnik Wilków, więc sprawa jest co najmniej dziwna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xab

Z tego co słyszałem w kolejce za bułkami to w KSM-ie już się nic nie dzieje i oni nic do Grygolców nie mają. Dla mnie temat jest prosty... Ojciec był zawodnikiem, wie o co w tym wszystkim chodzi, ile to kosztuje i stara się wynegocjować najlepszy kontrakt dla syna po zdaniu licencji. Klub oferuje mu słabe warunki więc w grę wszedł szantaż emocjonalny i gra publiczna. Myślę że koniec końców dogadają się i zostanie. Klub nie może sobie pozwolić na stratę Grygolca bo to byłby policzek dla Półtorakowej która w Krośnie oficjalnie daje kasę na szkolenie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.