Wątek dotyczący artykułu

Wilki Krosno wypożyczyły juniora Stali Rzeszów

Młodzieżowa formacja Wilków Krosno powiększyła się o kolejnego zawodnika. Został nim Mateusz Majcher, który do krośnieńskiego klubu został wypożyczony ze Stali Rzeszów.

przeczytaj cały artykuł

arda18

A to skąd wiecie że dostał kopa? Macie dostęp do informacji lepszych niż ja to weźcie napiszcie na pw o co chodzi bo z moich info wynika podobnie jak z logiki ze nikt normalny by takiego chłopaka nie odpuścił.

Co do barw, maskotki itp jak się nie podoba zawsze można zostać w domu i oglądać w tv zuzel albo jak tak bardzo tęsknisz za stara ekipa na yt sa meczyki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
baraboszkin

barwy i tradycja w klubach sportowych to przeważnie rzecz święta w pozytywnym słowa znaczeniu, jakby taki Waliszko przejął Manchester United i zmienił barwy
na popielato-sraczkowate to by się skończyło ulicznymi zamieszkami i protestami, w Krośnie jak widać miast do wielkich wola równać do maluczkich, co kto za ster złapie to nowe barwy i protestów żadnych nie ma, ba ! jest powszechna akceptacja, rozumiem, że sprawa Grygolca to także błahostka i powinien iść precz - jednym słowem: prowincja, prowincjonalny tok rozumowania i odcinanie się od korzeni...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
arda18

Kompletnie nie zrozumiałes co miałem na myśli.
Pragnę nadmienić ze Man Und też kiedyś mial inne barwy i nie tak dawno jeszcze kibice protestowali przeciwko zarządowi przychodząc na stadion w zielono-żółtych barwach. Tez jestem przywiązany do starych barw i na początku było to dla mnie nieakceptowalne ale ktoś chce zrobić cos dobrego to od razu źle bo otworzył sobie projekt ze swoim pomysłem.
Sprawa Olka jest priorytetowa każdy o tym wie i brak zatrzymania tego zawodnika będzie kompromitacja tego zarządu jeśli to będzie wynikać z jego złych chęci inaczej jeśli tu jest drugie dno o którym już pisałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.