Wątek dotyczący artykułu

truly.work Stal - Speed Car Motor: przyjeżdża zdeterminowany rywal. "Musimy być gotowi na twarde spotkanie"

Przed drużyną wicemistrzów Polski pierwsze spotkanie PGE Ekstraligi na własnym stadionie. Do Gorzowa Wielkopolskiego przyjeżdża beniaminek, który ma już zwycięstwo na swoim koncie. Stal musi być twarda i zwyciężyć po raz pierwszy w nowym sezonie.

przeczytaj cały artykuł

Krzysztofzorro

Motor jak zdobędzie 35 pkt. to będzie cud.Mam nadzieję że Lubin dostanie lekcje pokory i z większą rezerwą zaczną oceniać swoje możliwości. Dziś - 20 pkt. i zero do tabeli. Pokażcie gorzowianie co znaczy e-liga i własny tor oraz wicemistrz świata w składzie. 55:35

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Weź mi wskaż posty gdzie kibice z Lublina są pewni wygranej w Gorzowie i zadzierają nosa, bo jakoś nie mogę znaleźć choćby takiego jednego napisanego serio.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kim Un Yest

Mnie podajesz za przyklad zadzierania nosa i kozakowania?? Typuje minimalna wygrana mojej ekipy, jestem wprost pewien ze po meczu bede dummy z postawy chlopakow i zadnego 60:30 itp. nie bedzie. To u was ciagle trole dolewaja oliwy do ognia hejtem i niestety jak widac sa za to uwielbiani.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
marianSG

nic
kolega nie wierzył i chciał by pokazać takowych więc podesłałem
oczywiście że każdy trzyma kciuki za swoją drużynę i to jest normalne
pozdrawiam i życzę dużo emocji podczas naszego meczu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
krynston

Co innego jest trzymać za swoich a co innego kozakować jak to rozjedziemy wszystkich. Ja też trzymam kciuki za Motor, obstawiam 44:46 a przygotowuję się na porażkę. Czy to kozakowanie???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marianSG

VW100 postawił wynik 37-53
Czy to nie jest kozakowanie?
Chciałeś by pokazać, więc jak widzisz są tacy.
Pozdrawiam i życzę sporo emocji w trakcie meczu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.