Wątek dotyczący artykułu

MRGARDEN GKM - forBET Włókniarz: Trener Marek Cieślak powtarza wariant z Unii Tarnów (taktyka)

- Sporo roszad w składzie GKM po porażce z Motorem. Jednak grudziądzanie wygrają z Włókniarzem pod warunkiem, że obudzą się Pawlicki z Lindbaeckiem. Trener gości odpowiada ustawieniem Lindgrena w drugiej linii - analizuje Paweł Racibor.

przeczytaj cały artykuł

pawel88

PO beda juz raczej z głowy jak dzisiaj przegramy. Nawet jak wróci do składu Artiom, to straty z tych dwóch pierwszych kolejek mogą być nie do odrobienia. Jednak mam nadzieje, ze panowie redaktorzy, eksperci, jeszcze nie beda zakopywać GKM jak to bylo rok temu po remisie z Wlokniarzem i klęsce z Lesznem. Skazywali nas na spadek, ale w ostatniej kolejce jechalismy juz na luzie do Częstochowy, gdzie niewiele zabrakło do wygranej. Dzisiaj mnie martwi Pawlicki, na treningu przegrywał równiez i z Lachbaumem. z drogiej strony latający Buczek. Rolnicki tez nieźle się spisywał. zobaczymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciej Falubaz

Zgadza się, nawet latający Laguta już raczej nie pomoże, no jestem bardzo ciekaw tego meczu, jeśli Przemo pojedzie dzisiaj znowu słabo to może mieć duży problem,żeby się później pozbierać, życzę powodzenia

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MirasG-dz

Wielokrotnie pisałem wcześniej, że drużyna która przegra w Lublinie nie znajdzie si e w PO. Tym bardziej tak jak nam sie położył Motorek. Każda drużyna by to wykorzystała tylko nie my,a konkretnie Przemo. Ten mecz przez cały sezon będzie się nam odbijał czkawką. No chyba że wygramy gdzieś dwa na wyjeździe, ale pytanie gdzie?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.