Wątek dotyczący artykułu

Robert Lewandowski i Kingsley Coman nie zostaną ukarani! Bayern potwierdza bójkę

- Tak, były rękoczyny. Robert Lewandowski i Kingsley Coman nie dostaną jednak kary - zdecydował trener Bayernu Monachium Niko Kovac! Piłkarze przepraszali.

przeczytaj cały artykuł


walsh75

No i dobrze zrobili. Panowie wyjaśnili to sobie po męsku, dali sobie po razie i dokończyli później trening. Teraz wyjdą na mecz i jestem pewien, że będą współpracować dla dobra drużyny- przyjaźnić się nie muszą. Ewentualne kary niczemu by nie służyły, a na pewno nie w obecnej sytuacji klubu, który będzie walczył do ostatniego zapewne meczu o tytuł mistrzowski...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
torowy

W każdym klubie na treningach lecą iskry, bo to jest rywalizacja wewnętrzna, później się to przekłada na mecze, gdzie oczywiście jest walka o inne cele, ale gdzieś tam coś pozostaje w głowach niektórych graczy i niektórzy zapominają, że grają zespołowo. Tak obrazowo, Coman w tym sezonie, 15 meczy, 3 gole i 1 asysta jako skrzydłowy, Lewy 27 meczy, 21 goli, 12 asyst jako nominalna 9, oczywiście Coman nie grał w tylu meczach co Lewy bo miał problemy zdrowotne, ale liczy się wkład piłkarza w dorobek zespołu na dziś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.