Wątek dotyczący artykułu

Michał Ignerski: To był odruch faceta, który nie pozwala się kopać

- Po raz pierwszy w karierze zostałem wykluczony z meczu. Byłem wściekły, że swoim zachowaniem osłabiłem zespół, choć sytuacja z Planiniciem była dość niejasna. On mnie też kilka razy kopnął w plecy - mówi Michał Ignerski, koszykarz Anwilu Włocławek.

przeczytaj cały artykuł

SlavicPride

Flopmeida wskoczył Planiniciowi na plecy ale on akurat walczył o piłkę... A Ignerski? Nie wyglądał na zainteresowanego piłką, tylko nie wiadomo po co, skoczył Planiniciowi w nogi... Planinić zwyczajnie wyszarpywał się spomiędzy dwóch gości którzy go obsiedli jak mew padlinę i tyle...
Sędziowie oczywiście są jacy są i mają w tej lidze całe wiadro dziwnych decyzji, przygotowanych na każdą kolejkę... Ale jeśli przed monitorem staje dwóch sędziów i analizuje powtórkę, to dla mnie sprawa jasna...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Defibrylator

Samo to jak ubliżacie Ivanowi pokazuje jak bardzo wam brak argumentów. Niedługo z tego całego CRSu to pustostan pozostanie wielcy kibice xD Igner dostał aut z boiska a wy będziecie płakać w tym temacie przez następne 5 lat, temu ZG to chyba same kobiety kibicują xDDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SlavicPride

Pustostany? Kobiety? Jak nie masz o czym pisać to się nie pisz lepiej nic! Jest artykuł, jest forum, to się wypowiadam na temat! Takie moje konstytucyjne prawo! A Flopmeida ma taki przydomek na jaki sobie zapracował! Bo szacunek się nikomu odgórnie nie należy, tylko za to że dobrze gra w koszykówkę! Na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Dlaczego do Broussarda jakoś nikt się nie sadzi? A skarcił nas przecież strasznie w tym meczu! Wiesz dlaczego? Bo ludzie mają szacunek! Gość jest nie tylko świetnym koszykarzem, ale i zwyczajnie człowiekiem! A ten aktorzyna??? Nigdy tego typu zawodników nie lubiłem i nie chciałbym ich widzieć w Zastalu!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.