Wątek dotyczący artykułu

truly.work Stal - Speed Car Motor: beniaminek szokuje. Solenizant Zmarzlik do końca nie był pewny wygranej (relacja)

Speed Car Motor napędził truly.work Stali stracha. Co z tego, że Bartosz Zmarzlik i Rafał Karczmarz urządzili sobie konkurs prędkości, skoro wiele innych rzeczy zawiodło. Stal miałaby duże problemy, gdyby w końcówce nie obudził się Anders Thomsen.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Zimny81

Wykluczony został Dawid Lampart - winę trzeba udowodnić, wiec daruj sobie swoje tanie zagrywki. Już pominę fakt, ze masz powtórki telewizyjne i screeny, które to potwierdzają. Podważ je czymś wiecej niż swoją "perspektywą"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator SE

Sam sobie wytłumaczyłeś. Wykluczony został Lampart. Sędzia podjął taką decyzję po kilkuminutowej, zapewne poklatkowej, analizie materiału. Więc te swoje zdjęcia dowodowe, to sobie możecie wsadzić mnie więcej tam, gdzie tezy o udowadnianiu winy i spiskowe teorie o przekupstwie. Mnie to rybka, kto został wykluczony, ale zawsze śmieszyły mnie takie dowody i podejrzenia "analizatorów" sytuacji sprzed tv lub kompa. Jeden drugiego nakręca i metodą plotki, dziesiąty w kolejce dałby sobie ch..a obciąć za słuszność przypadkowo postawionej tezy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

A gdzie ja napisałem o przekupstwie i teorii spiskowej? No i sport w XXI wieku ma to do siebie, ze sprzed TV i kompa ma się dokładnie taki sam, jak nie lepszy pogląd sytuacji jak sędzia. I do tej pory nie widziałem ani jednego dowodu na to, ze Lampart pierwszy dotknał taśmy. Co wiecej, wszelkie materiały telewizyjne pokazują dokładnie co innego :) Wiec nie, nie wsadzę sobie tych wszelkich zdjęc gdzie mi sugerujesz. Jak widzę, ze coś jest czarne, to nie kupuję tekstu ślepego, ze jest jednak białe. Jeśli Ty tak robisz, to gratuluję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Emmanuel Oyayebie

Nawet jezeli Lampart nie dotknal pierwszy tasmy, to pierwszy sie ruszyl. Ja na miejscu sedziego zrobilbym powtorke w 4 z ostrzezeniem dla Lamparta. Gdyby Lampart nie stal dalej niz Siwy sytuacja bylaby ewidentna. Tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
BartiLBN

Skoro sędzia nie miał uwag przed startem Lamparta tzn że według niego stal dobrze. Karczmarz dotknął pierwszy i tyle w temacie.

| Odpowiedz
blokuj
Zimny81

Ja napisałem w pierwszym swoim poście w tym wątku, ze nie ma zadnej gwarancji, ze wpłyneło to na wynik biegu. Z Lampartem też mogłoby się skończyć na 3-3. Napisałem też, ze sędzia nie wypaczył zwyciezcy, Gorzów pewnie by wygrał tak czy siak. Ale ruszanie się Lamparta wedle regulaminu nie ma zadnego znaczenia. Liczy się, kto pierwszy wjechał w taśmę. Co ciekawe, z ujęcia Eleven, które ponoć jest zakłamane przez "perspektywę" widać, ze Thomsen, który jest dalej w ujęciu od Dawida, też bardziej stoi w taśmie, niz Dawid...

| Odpowiedz
blokuj
Maciek Adamek

to chyba jesteś jedyny który nie widział ej fotografi gdzie widać wszystko jak na dłoni. Niestety lnk jest ciągle usuwany bo dla niektórych jest niewygodny:)

| Odpowiedz
blokuj
obserwator SE

Kolejna teoria spiskowa. Sędzia jest w zmowie z adminem na portalu SF. Albo odwrotnie. A może to SG jest w zmowie z SF, albo SF z SG? Śmieszne to i straszne.

| Odpowiedz
blokuj
Maciek Adamek

Nie, ale właśnie udowodniasz że jesteś A - słabym trollem. B - Idiotą ślepo zapatrzonym w sędziego czy kij wie co(niepotrzebne skreślić;). Wiadomo gdyby Karcmarza by zdjął sędzia to pierwszy byś płakał że jaki ten świat niesprawiedliwy
P:S Wciąż jestem zdania że albo od razu 2 wyrzucić albo żadnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
obserwator SE

Nie podniecaj się tak, bo ci żyłka pęknie - nie jestem kibicem SG, więc mam to tak naprawdę w tyle, kto powinien być wykluczony, a kto nie. Ale zawsze śmieszyły mnie i będą śmieszyć podniety forumowych wróżbitów, stawiających swoje taroty na podstawie niezbitych dowodów, jakimi są zdjęcia zrobione z różnych dziwnych ujęć oraz ich twierdzenia, że sprzed tv lepiej wszystko widać niż na monitorze poklatkowym sędziego. Tyle. Więcej nie mam zamiaru ciągnąć tego tematu i tłumaczyć się zwolennikom teorii spiskowych, którzy jako przegrani, szukają sobie motywu do odreagowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Maciek Adamek

Wiesz że nawet nie zahaczyłeś o właściwy temat? Głównym tematem jest stronniczość sędziego i jego nieprawidłowe sędziowanie a ty gadasz o jakichś wróżbitach i o różnicach między tv i kamerom sędziowskim. No gratulacje tak niewielu umie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Zimny81

Kreujesz się na obiektywnego, a nie potrafisz podeprzeć swoich tez zadnym konkretnym argumentem. Wytlumacz mi proszę, jakim cudem w tasmie stoją Karczmarz i Thomsen, a Lampart nie? Przecież jeśli Twoja "perspektywa" jest słuszna, to nie ma opcji, zeby stojący blizej od Thomsena Lampart nie był w taśmie, a Thomsen był. Odpuść sobie, naprawdę. MOze wpływu na wynik to nie miało, ale fakt jest faktem, że w 14 biegu sędzia wykluczył nie tego, co powinien

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Xing Zao Chan

O jakiej perspektywie mówisz. Bo ja znam parę tzw. żabia- obniżenie 3/4 horyzontu bociania podniesienie 3/4 horyzontu.I jeszcze parę których zapewne nie obczajasz a silisz się na znawcę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.