Wątek dotyczący artykułu

truly.work Stal - Speed Car Motor: beniaminek szokuje. Solenizant Zmarzlik do końca nie był pewny wygranej (relacja)

Speed Car Motor napędził truly.work Stali stracha. Co z tego, że Bartosz Zmarzlik i Rafał Karczmarz urządzili sobie konkurs prędkości, skoro wiele innych rzeczy zawiodło. Stal miałaby duże problemy, gdyby w końcówce nie obudził się Anders Thomsen.

przeczytaj cały artykuł

Dawido

Chcemy zmiany prezesa stal gorzow chcemy zmiany prezesa ! A panie trenerze tor miał być do walki A jak zwykle piach . Obietnice przed sezonem były i sie poszły ....szkoda bo robicie z kibiców ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
GW speedway

Nie chcę bronić Zmory ani Chomskiego bo już mam serdecznie dość tego GÓW..NIANEGO toru, ale dzisiaj to chyba pan komediarz Krzyżaniak przyczynił się do takiego gó..wna. Serdeczne podziękowania za kulturalny doping dla grupy kibiców z Lublina. Brawo :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rados

nie mozna zwalac wszystkiego na komisarzy bo on pilnuje zeby tor byl rowny na calej dlugosci w lublinie dalo sie zrobic fajny tor teraz widze ze w grudziadzu tez. Tu chodzi o chomskiego bo pogode kazdy widzial jaka bedzie i mogl zrobic taki tor ze nawet komisarz by go nie zepsol. Mysleli ze samymi startami motor rozwala i sie przejechali

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
GW speedway

Komisarze nie pozwalają zrobić w Gorzowie toru przyczepnego tylko każą UBIJAĆ. Dopóki tak będzie to niestety w Gorzowie nie będzie ścigania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
ZXV

Tam jest zupełnie inny tor inna nawierzchnia.Zupełnie co innego.Mi tez sie nie podoba taki tor ale to nie kibice a trener/toromistrz/komisarz robia tor.ja pisałem przed sezonem,że w Gorzowie nadal tor bedzie słaby do mijanek i tak bedzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Dawido

Wiesz co ja tak myslalem 2 sezony temu i na początku tamtego sezonu tak nie lubią nasz komisarze ale tor robi klub i mozna sie postawić . Robi sie pod siebie a ten tor nie zrobil komisarz poniewaz na treningu w srode bodajrze i czwartek tor byl identyczny betonowy i widac ze nie nadawał się do walki . Więc to trener zrobił taki tor . A to że zmora zabrania kibicowania to już jest przegięcie nie mówiąc już ze żałuję pieniędzy na zawodników i Robi ładne wałki .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.