Wątek dotyczący artykułu

Hejt na mistrzynię. Iga Baumgart-Witan poszła w kamasze

- Ludzie pisali, że ich zawiodłam i się sprzedałam, a nasza formacja to harcerstwo - mówi Iga Baumgart-Witan. Mistrzyni Europy w sztafecie 4x400 metrów wstąpiła do Wojsk Obrony Terytorialnej.

przeczytaj cały artykuł

Dezinformator

Mnie zaskoczyło to, że 16-dniowe szkolenie przeszła eksternistycznie. Skoro się męczyła z taki przeszkoleniem to jak sobie wyobraża tam służbę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robertus Kolakowski

Kiedy bylem w "unitarce" Armii USA, piechoty, to po pierwszych 3-trzech tygodniach wszyscy ledwo robilismy pompki, ledwo robilismy sklony brzuszne i ledwo biegalismy na dwie mile i wszyscy spalismy po 4 do 6 godzin na noc. Potem przyszla przerwa 72-godzinna (3 doby) i nasze ciala zaczely powoli sie przyzwyczajac do setek pompek i innych cwiczen robionych dziennie.; poza tym dali nam spac 8 godzin na noc i po raz pierwszy moglismy wziasc przysznic dluzszy niz pare minut i zrobic pranie. To, ze ona jest wycieczona, to sie nie liczy. Liczy sie, ze wytrzymala! Brawo! W piechocie na koniec mielismy jeden tydzien, kiedy przez 6 nocy nie dawali nam spac, a spalismy w prowizorycznych okopach i caly czas bylismy nekani przez symulowane ataki i ogien z mozdzierzy, ktore bily kilkadziesiat metrow od naszej linii. Najlepiej wspominam dzien, kiedy dali nam dziesiec wiecej minut na obiad i moglismy pic kawe, czekolade i, w moim wypadku, Mr. Pibb (Pibbs Xtra), bo wlaczyli alaramy, zrobili zaslone dymna i detonowali granaty hukowe. Jadlem i pilem z usmiechem na twarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.