Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Były prezes Stali załamany Kasprzakiem i Kildemandem: Jestem w szoku, drżałem o wynik do samego końca

Takich emocji w Gorzowie nikt się nie spodziewał. Z wielkim trudem przyszło gospodarzom zwycięstwo nad ekipą Speed Car Motoru Lublin (49:41). Władysław Komarnicki znów załamywał ręce nad postawą Petera Kildemanda i Krzysztofa Kasprzaka.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Spar

No fajnie by było, nasi zawsze dobrze tam jeździli ale nowy sezon, nowy skład, oby do przodu, czego i wam zycze bo pamietam ze nas wspieraliscie w walce o utrzymanie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tommy DeVito

Dzięki, po dzisiejszym meczu nie wiem co myśleć, można sobie różnie tłumaczyć jazdę Pająka i KK ale ja osobiście nie kupuję wymówek sprzętowych:/ Karczmarz dzisiaj jeździł na starym silniku z zeszłego roku bo ten nowy mu się posypał:/
W przeciwieństwie do nas, Wy macie co by nie mówić cztery petardy w składzie i nieobliczalnego MJJ, uważam że to bez problemu pokryje się z brakiem mocnych juniorów, a i oni coś tam dorzucą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Czolem...co jest grane ? W Czewie o malo byscie niespodzianke zrobili ,a dzisiaj , z Motorem..cienko ! Ja przewidywalem zdecydowana wygrana , ale z tak jadacym blondasem to daleko nie ..ujedziecie ! Oby sie jak najpredziej przestawil , bo gdy dodamy do tego cieniujacego Pajaka , to nie tylko Komarnicki ,bedzie przezywal ..katusze .Ale co tam liczy sie wygrana,o ktorej ja tylko moge pomarzyc bo z bykami pomimo wlasnego toru nie mamy zbyt wiele szans. Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Tommy DeVito

Witaj kolego, przyznam że nie wiem co jest grane. Kildemand jedzie nadal padakę pomimo tego że po sparingach można było spodziewać się lepszej jazdy, nie mówię tu o dwucyfrówkach ale tych 7-8 oczkach, Kasprzak na treningach i sparingach wyglądał nędznie i pomimo świetnej jazdy w eliminacjach ZK potwierdzabtą nendzę w lidze :/
Póki co to po tych dwóch meczach wyniki nie oddają tego w jakim stylu zostały osiągnięte. Jak narazie to jest to zwykła padaka i tyle. Bartek jedzie swoje, Szymek też dowozi ważne oczka, po drugim meczu można powiedzieć że Thomas Anders to strzał w dychę, juniorzy jadą niby swoje tzn. Bartkowiak zbiera szlify i zera :/a Karczmarz jak narazie to całkiem nieźle jedzie ale niepotrzebnie zawala biegi juniorskie.
Zobaczymy, ale bez punktów KK czy Pająka będzie qrwa ciężko. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Wielki Motor

Moze jak do Thomasa Andersa dojdzie Dieter Bohlen to cos z tego bedzie?
Kiedys mieli juz sukcesy jako Modern Talking ;D
Ot, prawdziwy kibic znajacy swoja druzyne...beka dnia hahhaaa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Tommy DeVito

Jakbyś był inteligentny koziołkiem matołkiem to byś zajarzył że Thomas Anders jest pisane dla jaj, mało tego coraz więcej ludzi w Gorzowie tak na Thomsena gada. Beka z ciebie koziołku matołku :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Tommy DeVito

Nie przesadzaj, nie bronił go cały Gorzów. Faktem jest że sporo kibiców miało nadzieję na jakieś postawienie na nogi Pająka, również ja myślałem że będzie lepiej niż w Tarnowie. Przyznam że myliłem się i mój kredyt zaufania jako kibica upadł. Zobaczymy co będzie dalej i jakie kroki podejmie sztab szkoleniowy :/

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Czesc . a ty gdzie sie ..wloczysz? Kuuzwa jada na calego , a ty sobie w kulki ..pogrywasz ? Nawijaj co u Ciebie , Sparek bo juz nie pamietam kiedy ostatni raz do siebie dziobami ..trzaskalismy . Mam nadzieje ze golniemy sobie ..przy okazji Pozdrawiam !:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
eddy

Rozumiem , szanuje bo sam wiem jak to w zyciu bywa , ze nie zawsze nalezy isc ta sama droga , bo moze ona prowadzic do ..nikad ! Zycze powodzenia i wytrwalosci . Zapytam tylko :czy po starej znajomosci ...pogadamy sobie oczywiscie biorac pod uwage zmiane o ktorej ..nadmieniasz ?

| Odpowiedz
blokuj
Wasylczuk

Widzę że co niektóre szczury wypełzły z nory zapominając o sezonie 2018 i już zaczynają kąsać.Obys się nie zdziwił z tym swoim "dwa razy wpieprz".Do meczu z wami Kasprzak się ogarnie i znowu będziecie czmychać z Gorzowa z podkulonymi ogonami jak w zeszłym roku.I co wtedy szczurze napiszesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.