Wątek dotyczący artykułu

truly.work Stal - Speed Car Motor: beniaminek szokuje. Solenizant Zmarzlik do końca nie był pewny wygranej (relacja)

Speed Car Motor napędził truly.work Stali stracha. Co z tego, że Bartosz Zmarzlik i Rafał Karczmarz urządzili sobie konkurs prędkości, skoro wiele innych rzeczy zawiodło. Stal miałaby duże problemy, gdyby w końcówce nie obudził się Anders Thomsen.

przeczytaj cały artykuł

Parablo

Mimo, iż moim zdaniem bardziej wypaczony był mecz w Lesznie to po meczu w Gorzowie więcej kibiców bije na alarm. Faktem jest maksymalnie stronnicze sędziowanie, ale nie zgadzam się z tym, że zabrało to punkty meczowe Lublinianom tylko bardziej korzystny wynik przed rewanżem. Bardziej niż sędzia punkty meczowe zabrał sam Dawid Lampart przewracając się. Przy utrzymaniu w tamtym biegu 5:1 mecz mógł się skończyć 46;44. Zaś w 14 biegu mimo, iż Karczmarz powinien być wykluczony i za taśmę i za drugie ostrzeżenie ( w rezultacie nie miał żadnego ) to tu już można tylko gdybać czy Lampart pojechałby lepiej niż Trofimow ogrywając Thomsena. Zwłaszcza, że Trofimow miał świetny start. Też trochę więcej oczekiwałem po wyniku Jonssona.
Czy ktoś z Gorzowa jest w stanie mi wytłumaczyć dla kogo lub pod kogo przygotowany jest u was tor? Bo po dzisiejszym meczu widzę, że na pewno nie pod kibiców ani pod własnych zawodników. Padało u was cały tydzień, że dziś przyszło nam oglądać coś takiego? Miały być mijanki i były mimo, iż kiepskiej jakości to zapamiętałem 3. W 13 biegu dwie na Jonssonie, Kildemand wyprzedza Lamparta. Być może po meczu w Grudziądzu mi jakieś z głowy wypadły bo mecz był ciężko oglądalny i niewarty zapamiętania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
koń-kret-nie

Tor jest tragiczny, nie płaczą nad nim tylko goście ale każdy normalny kibic Stali. Może to jeszcze pokłosie wczesnej wiosny, temperatury około 2-4C i zadaszenia trybun, które nie pozwalają nagrzać nawierzchni będącej niemal cały dzień w cieniu...Jancarz ma potencjał co w pełni pokazały czasy kiedy śmigał Tomasz Gollob, trzeba chcieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Parablo

Wszyscy komisarze sie na was uwzieli? A skoro jestescie rzekomo tak dymani przez komisarzy to z jakiego powodu klub nie robi tym aspekcie nic?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.