Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: GKM wiedział, że Pawlicki będzie bohaterem. Znamy przyczynę jego przemiany

Przemysław Pawlicki zawalił mecz w Lublinie i musiał zmierzyć się z krytyką. W spotkaniu z forBET Włókniarzem pojechał znakomicie. Zdobył 14 punktów, a jego akcji pod bandą nie powstydziłby się Tomasz Gollob.

przeczytaj cały artykuł


MirasG-dz

Kempes ponownie okazałeś się złym taktykiem. Rolnickiego żeby dawać do nominowanych? Z całym szacunkiem do Patryka bo zaliczył w sumie dzisiaj dobry mecz, ale to nie jest jeszcze tej klasy junior co Smektała, Drabik czy Kubera żeby dawać go do nominowanych. Chociaż Anton był dzisiaj strasznie wolny to mimo tego mógł jechać w biegu 14. Zdecydowanie wolałbym żeby drużyną zajął się Robert Kościecha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Zgadzam się ! dobra decyzja Kempesa. Lindbaeck jechał coraz "głupiej", nagroda dla Patryka się należala,za ten fenomenalny 13 wyscig. To na pewno podbuje Patryka, ze w niego wierzymy. Nie wyszło mu ,ale i tak brawo za ten mecz. Na wyjazdach moze byc roznie, ale w Grudziądzu sądze, ze jeszcze nie raz pokaże nam to co dzisiaj. A Antonio, znów potracił punkty na trasie, znów literówka. Musza popracowac mentalnie, nie robić błędów, przegląd silników również warto zrobić. Stac go na duzo więcej niz pokazal w pierwszych kolejkach. Ktos moze powie, ze wazny jest bonus.. Owszem, ale mecz w Czestochowie w sierpniu a my tam pokazalismy ostatnimi laty, ze potrafimy jechać. A Kostek niech sie zajmuje dalej juniorami, coś ruszyło, Turowski jak dotąd dobrze a udało się 'odzyskać" mu Rolnickiego w 5 dni po fatalnym wystepie w Lublinie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.