Wątek dotyczący artykułu

Oskar Ajtner-Gollob marzy o pieniądzach z PGE Ekstraligi i uznaniu fanów dla jego muzyki

Oskar Ajtner-Gollob bez wątpienia znalazł się na zakręcie. Nie zmienia to faktu, że wciąż liczy na sukcesy w sporcie i muzyce. Wydaje się, że potrzebuje spokoju od szyderstw i mądrego doradcy.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
slaw pol

W samo sedno drogi przyjacielu.
Dodam jeszcze,ze cisza medialna na jego temat,to najlepsze co moze Oskara i jego rodzine spotkac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Jak widzisz życzliwość ludzka nie zna granic i drugi raz mój komentarz został zadenuncjowany, a potem usunięty. Ktoś działa z uporem maniaka. Zwykła opinia (a nie hejt) ubodła kogoś do szpiku kości, że wyzwala w nim obrzydliwy instynkt donosicielstwa? To chore. Zatem po raz trzeci ponawiam swój wpis będący odpowiedzią na również usunięty komentarz "bydziaja":
"Zgoda poza ostatnim Twoim zdaniem.Powrót na tor z chorą głową to najgorsze co mogłoby się teraz Mu przytrafić. Jemu i Jego rywalom również. Pozwolę sobie tylko zauważyć, że jak bardzo można być wolnym człowiekiem i robić co się podoba, tak samo należy umieć odróżniać zdanie na różne tematy swoich adwersarzy od zwykłego hejtu. To, że ktoś krytykuje kogoś postępowanie, nie musi wynikać z niskich pobudek, a z przekazu obrazu swojego punktu widzenia. Każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji, o ile rzecz jasna nie jest to chamski i prymitywny przekaz. W mojej opinii problemy Oskara ze znalezieniem własnej tożsamości, wynikają z wychowania od najmłodszych lat w kulcie pieniądza. Mogę się rzecz jasna mylić, ale wieczna dyskusja o wielkiej forsie i karierze stojącej przed Nim otworem w EL-idze oraz na estradzie tylko to potwierdzają. Niestety smutny to artykuł i smutno rysująca się przyszłość młodego chłopaka zachowującego się jak nastolatek, który zjadł wszystkie rozumy i kroczącego w nawet sobie nie wiadomym kierunku. Pozostaje tylko życzyć Oskarowi zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia w już przecież dorosłym życiu. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
bydziaj

Bawi was zabawa w kotka i myszkę ? to dawać dalej ,a Ty młodo-ratorze (jakiś Transformer/dino? :))) może najpierw przeczytaj wpis ,a nie niczym marionetka bezmyślnie usuwasz wpis bo jakiś śmieszny sfrustrowany miłośnik Władka nie potrafi argumentować swojej "religii" jak tylko donosić i minusować ....typowy beton.
Widziałeś Bartas mój wpis z przed godziny? Zdążył zniknąć hahaha żałosny portal z żałosnymi i śmiesznymi ludzikami wyznawcami religii Pana Władysława rządzi hahaha ......wiecie ,że jesteście dzięki temu postępowaniu przeciwko obudowie wielkiej Polonii ? Tylko wspólnie można odbudować coś co wiele osób zniszczyło ! Ale jeśli pasuje wam nadal 1200 osób na stadionie zaślepionych w rządach ostatnich 3 lat to proponuje wam jakiś zlot np. Łysa Góra lub bliżej Biskupin ,ustawicie bożka i będziecie go tam czcić i najlepiej już w tym archeologicznym rezerwacie pozostańcie .....amen ......i chyba nie muszę podpowiadać co macie teraz uczynić hahaha aaaaaa oczywiście nadal polecam serial "Ruchome piaski".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.