Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Stal - Motor: Bombonierka dla Karczmarza, rowery od Holdera, jazda do tyłu Kildemanda (noty).

truly.work Stal Gorzów wygrała ze Speed Car Motorem Lublin 49:41. Sukces rodził się w potwornych bólach i męczarniach. Mimo zwycięstwa, za spotkanie z beniaminkiem PGE Ekstraligi przyznaliśmy gospodarzom dwie oceny niedostateczne.

przeczytaj cały artykuł


Lipowy Batonik

Takie pianie z zachwytu , że Stal Gorzów potrafi każdego zawodnika odbudować.Bez przesady.Chomski to nie Mojżesz.Kildemand to 1 ligowiec.Harris niegdyś też potrafił zabłysnąć w polskiej lidze.Z Woźniaka też robią na siłę lidera ponieważ nie ma innej opcji.Odszedł Vaculik to ktoś musi być prowadzący pare.Kasprzak wraca do jazdy jaką prezentował w Tarnowie.Poza Bartkiem Stal nie ma asów.Na pewno na duży plus Karczmarz i jeśli ustabilizuje to wszystko Thomsen to też może być jednym z odkryć w tym sezonie E-ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrus

Śmieszą mnie takie bzdety. Znasz znaczenie słowa "lider"? Lider może być tylko jeden, a w Gorzowie jest nim Zmarzlik. W peletonie tylko lider jedzie w żółtej koszulce. W Stali nie ma Asów poza Bartkiem, ale partię można wygrać Królami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.