Wątek dotyczący artykułu

Unia Kolejarz - Wilki: efektowny powrót Hliba do ligi. Rawiczanie bez szans (relacja)

Patryk Rolniki i Paweł Hlib poprowadzili Wilki Krosno do wyjazdowego zwycięstwa w Rawiczu (54:36). Tym samym podopieczni Janusza Ślączki zostali liderami rozgrywek. Jedynym pewnym punktem gospodarzy był Jaimon Lidsey.

przeczytaj cały artykuł

kibicujmy kulturalnie

Parodia. Rolnicki wczoraj jezdził w ekstralidze dziś w 2 lidze. Kiedy w k0oncu te z GKSŻ zrozumieją ze gośc ma być dla zawodników którzy nie łapią się w składach ekstraligowych ? czy ktoś w koncu poruszy ten temat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Areckimil

Dokładnie tak jak piszesz skoro wczoraj startował to dziś jako gość niepowinien. Gdyby wczoraj był poza składem i nie jechał w zawodach to ok niech jedzie jako gość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bartiksm

Kolego a może byś wspomniał o wyniku :D? Mówiłem , że w spotkaniu z Wandą przez pogodę początek meczu był wyrównany, później nasi się dopasowali i już było tak jak miało być od początku. 2 pierwsze mecze Wilków 53:37 , 54:36 :D w następnej kolejce delikatne zwycięstwo z Opolem i mamy lidera, ale Tobie teraz widzę Rolnicki przeszkadza hehe, jak Niedźwiedź zrobi kiedyś taki wynik w Krakowie, to napiszesz, że to świetny przepis!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
kibicujmy kulturalnie

Człowieku Niedzwiedz nie jezdzi w ekstralidze jest tylko w skladzie Falubazu. Gdyby u was jechał Wieczorek z GKM albo Swidnicki a nie Rolnicki to nic bym nie pisał. Nie czaisz tej parodii regulaminu ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
bartiksm

Smektała, Kubera w zeszłym roku w Rawiczu, Kurtz w pierwszym meczu z Bydgoszczą w tym sezonie, Tonder w Bydgoszczy , Liszka w Opolu , to co jednym wolno, a drugim nie? Albo wywalić całkiem ten przepis o gościu, który jest kontrowersyjny, albo dalej będą takie kwiatki, na których nasz zarząd pięknie skorzystał ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
nazgul

Tu nie chodzi o wywalenie tego przepisu - bo jest on dobry. Należałoby go jedynie doprecyzować, że podstawowy junior extraligowy może jako gość startować z pozycji seniora i tak w zeszłym roku jeździli zarówno Smyk i Domin.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Penhall

Prawdziwa weryfikacja Wilków,którym gratuluję ,będzie mecz z Opolem.Dziś było łatwo,lekko i przyjemnie.Szkoda że nie było Kurtza wynik nie byłby taki wysoki .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
nazgul

Myślę, że nawet bez Kurtza ten wynik mógłby być lepszy. Jednak Szymon od początku sezonu jedzie do tyłu, a i Damianowi ten mecz nie za bardzo wyszedł. Do tego extraligowy gość na pozycji juniorskiej zrobił swoje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Penhall

Szymon nic nie jedzie. Jak byłem na meczu z Polonią to inaczej to wyglądało,nawet Pawlak walczył dziś tego nie widziałem. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Zimny81

IMO trochę racji jest w tym co napisał. Tak już kompletnie abstrahujac od dzisiejszego meczu. Ideą zasady gościa raczej nie było dawać dodatkowych szans na jazdę zawonikom pokroju Smektały, Drabika, Rolnickiego czy np. Lamparta. Oni mają jazdy pod dostatkiem, a do tego praktycznie 3 gwarantowane starty w PGE. Pozwalając im dodatkowo jeździć w 2 lidze zaburzają balans. Bo funkcja gościa powinna stanowić uzupełnienie składu, a nie zapewniać liderów do 2-ligowych ekip. Co więcej, zabiera miejsce w składzie ligowym innym juniorom, kjtórzy nie mają absolutnie zadnych szans w rywalizacji z takim zawodnikiem. To jak Ci młodsi i słabsi mają się rozwijać? Narzekamy na to, ze wielu młodych kończy zabawe z żużlem, ze nie posiadają umiejętności, ale gdzie mają je szlifować, skoro jeden zawodnik zabiera im miejsce w 2 klubach? Tyczy się to również np. Rawicza i ściągania na mecze Kurtza, Kubery czy Smektały. Robi się to tylko i wyłącznie dla wyniku, bo chyba nikt nie kupi tego, ze chłopaki jadąc dla Rawicza nabierają doświadczenia :) Przepis ten wymaga dopracowania, nie wiem np. zabronić jazdy zawodnikowi w dwóch klubach w tej samej kolejce, czy coś takiego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
nazgul

Gratulacje dla Wilków. Po części się zgodzę, z jednym małym ale. Dla mnie podstawowy junior ekipy extraligowej jeśli jest gościem w II lidze powinien jeździć na pozycji tylko i wyłącznie seniora tak jak mogą to robić Smyk i Domin. Gdyby Krosno jako gościa zaprosiło Latorskiego lub Wieczorka to jeszcze potrafiłbym zrozumieć, że startują z pozycji juniora, ale Rolnicki no nie wiem - mam mieszane uczucia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.