Wątek dotyczący artykułu

El. ME. Niemcy - Polska: 30 minut frajdy. W kadrze jest nadzieja

Rozbudzone apetyty trzeba nasycić świetną pierwszą połową. Polscy szczypiorniści nie utrzymali znakomitego poziomu i przegrali mecz el. ME 2020 z Niemcami 24:29. Pomimo porażki, kadra Patryka Rombla zostawiła dobre wrażenie. Najlepsze od dawna.

przeczytaj cały artykuł


kibic 98

Panie Górczyński jaka nadzieja. To przecież między innymi Pan promuje- od kilku lat braci Gębalów, Przytułę....którzy dzisiaj pokazali dno. Powołania Pana Rombla to dalszy ciąg kolesiostwa i promowania miernoty. Z taką grą i zawodnikami nie mamy czego szukać na arenie międzynarodowej. Gębala nie wejdzie na wyższy poziom nigdy. Ma braki w wyszkoleniu i nawyki nad którymi nie potrafi zapanować. Lata mijają, a w/w ciągle są talentami na przyszłość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
piosmar

Dokładnie !!! Kolesiostwo,kumoterstwo i brak obiektywizmu !!! Cała sprawa zwolnienia Przybeckiego i powołania nowego wcale nie lepszego trenera z takimi wizjami jak widzimy ,jego dobór personalny (wcale nie najlepsi akurat na tą chwilę,czym zasłużyli na powołania ???) jest co najmniej dziwne a ten redaktor to też akurat nie jest bezstronny i obiektywny w tych swoich artykułach .Więc nie ma co dyskutować i tylko czekać na co z tego wyniknie .Promocja miernot trwa nadal a i leśne ludki temu przyklaskują przybijając się do stołków licząc na kolejne lata !!! Kiedy to się skończy ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.