Wątek dotyczący artykułu

F1: Kubica czeka od pół roku na specjalną kierownicę. Powiedział o tym we włoskiej TV

Polski kierowca nie ma idealnej sprawności w prawej ręce. To efekt makabrycznego wypadku, do którego doszło w 2011 roku. Dlatego Williams postanowił przygotować dla niego specjalną kierownicę. Mija właśnie pół roku...

przeczytaj cały artykuł

GP.

szczęka mi opadła . cytat " do miejsca premiowanego awansem do Q2 zabrakło niewiele ponad sekundę "blablabla a w Australii 3,5 .
podkreślmy . NIEWIELE PONAD SEKUNDĘ
piszesz pan o szachach czy o F1 ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GP.

w f1 sekunda to przepaść !!!!!
a nie niewiele
cała treść artykułu jest oki
ale słowo niewiele tu nie pasuje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek Bobakowski

A gdzie napisałem, że to nie jest przepaść? Ale trzeba zauważyć, że w Australii było trzy razy więcej (oczywiście charakterystyka toru w Chinach bardziej odpowiada Williamsowi o czym Kubica jasno przyznał).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
piotr_sl

Zgadza się jest niewiele ponad sekundę tylko GP. chodziło zapewne o to,że te niewiele ponad sekundę straty to tak naprawdę w F1 jest kosmos. Stąd te pytanie do Pana czy pisze Pan o szachach czy F1.
Dla mnie to do awansu do Q2 zabrakło aż ponad sekundę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.