Wątek dotyczący artykułu

Iga Świątek najmłodszą Polką w finale WTA. W niedzielę zagra o pierwszy tytuł

Pod względem statystycznym Iga Świątek już zapisała się w annałach polskiego zawodowego tenisa. Zdolna warszawianka osiągnęła finał zawodów WTA, choć nie skończyła jeszcze 18 lat.

przeczytaj cały artykuł

AJ10

Jak chcecie porównywać Świątek z Radwańską, to ta druga pierwsze cztery swoje finały wygrała, poległa dopiero w piątym - w Pekinie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Właśnie. Sukces Igi niewątpliwy, jednak (jeszcze) nie wygrała turnieju WTA. "Wiekowo" może jeszcze poprawić osiągnięcie Agnieszki, jeśli wygra np. Pragę lub Madryt. Powodzenia Iga!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Domyślam się, że polscy kibice przyczynili się do tego w dużym stopniu i widzę, że nie załapałeś się. A u koników najlepiej szukać teraz, bo tuż przed finałem (z Igą) ceny ostro poszybują ;)
Życzę polskim fanom w Pradze wielu pozytywnych emocji, z finałowym triumfem Igi :)

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Spóźnialscy mają szczęście, pozostałe rundy są bezpłatne. ;) Po Twoim komentarzu rozmarzyłem się, że warto byłoby zobaczyć taki mecz i sprawdziłem jak sprzedały się wejściówki. Central w Pradze to tylko dwa tysięce miejsc. Ale najpierw Iga z kwali musi do tego finału awansować, a obsada w Pradze to zawsze czołówka najmocniejszych Internationali i na pewno jej tego nie ułatwią.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.