Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Chin. Robert Kubica na 17. miejscu. Lewis Hamilton najlepszy w Szanghaju

Robert Kubica zajął 17. miejsce w Grand Prix Chin. Wyścig na torze w Szanghaju zakończył się wygraną Lewisa Hamiltona, dzięki czemu ten został nowym liderem mistrzostw świata.

przeczytaj cały artykuł

Jerzy Makiel

Już dawno pisałem że 10 mln Orlenu to pieniądze w błoto i że niepełnosprawny kierowca nie będzie orłem to mnie wyśmiewano i co teraz ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Baraba Rabara

Janusz Cebula, Ty jesteś niepełnosprytny czy czytać nie potrafisz? Weź swojego poloneza i się ścigaj choćby w F3, to masz własnie porównanie jego bolidu do innych...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pierard

Jakim trzeba byc debilem,by nie rozrozniac problemow....postaw chlopie zdezelowanego 'malucha' z nowym polonezem i wtedy zobaczysz ktory wygra.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
poważny.grzesznik

Myślałeś że Orlen daje10 baniek bo stawiali że Kubica będzie mistrzem świata ??? Gwarantuje ci że im ta kasa się zwróci albo już zwróciła. Wszystkie media w Polsce od pół roku trąbią o Kubicy i Orlenie to pomyśl ile taka reklama na rynku by kosztowała

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Metroid

Teraz proszę wyjaśnić dlaczego te pieniądze zostały wyrzucone w błoto.
Tylko proszę o fakty a nie swoje domysły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.