Wątek dotyczący artykułu

Lotto Ekstraklasa. Tyrada Piotra Stokowca. "Jak się komuś ekstraklasa nie podoba, to są tanie loty do Madrytu czy Rzymu"

- Zawsze nam się wydaje, że u sąsiada trawa jest bardziej zielona. Nie potrafimy docenić tego, co mamy - mówi Piotr Stokowiec. Trener Lechii Gdańsk wziął w obronę Lotto Ekstraklasę jako produkt i polskich szkoleniowców.

przeczytaj cały artykuł

Daryl Dixon

Ekstraklasa ma potencjał, ale nie przy 16 zespołach (lub - o zgrozo - 18 jak bełkoczą ludki z PZPN). Na tyle nas po prostu obecnie nie stać.
Mniejsza liczba drużyn to większa konkurencja i wyższy poziom. Jak mieliśmy 14 zespołów w Ekstraklasie to Wisła zmieliła w dwumeczu Schalke (4-1 na wyjeździe), Legia eliminowała drużyny holenderskie, a Groclin wyrzucił z pucharów Man City...
Gdzie teraz myśleć o takich wynikach....
Niemcy, Holendrzy i Anglicy z urlopów nie wrócą, a naszych drużyn już w pucharach nie ma...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kapuś z kielcuf bez honoru

Bo Legi nie ma ona nie istnieje, tu się nie ma z czego cieszyć, to nie jest to co kiedyś było, ja mam nadzieję jedynie iż moja Jaga wzmocni się w napadzie, na puchary.......i wtedy zobaczymy kto, co, i za ile

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.