Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Get Well - Fogo Unia: show Doyle'a i Kołodzieja. Brutalny pokaz siły leszczynian (relacja)

Get Well bez szans. Fogo Unia prowadzenie objęła po 2. biegu i później nie obawiała się o wynik ani przez chwilę. Obudził się Chris Holder, ale poza nim i liderami reszta składu nie pokazała nic. Wśród leszczynian punktował każdy.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Co to za beznadziejnie głupi sport żeby 4 facetów jeździło bez sensu w kółko i to ciągle w lewo :? Trzeba być chyba jakimś bezmózgim mutantem że się pasjonować tym czymś :]
No ale słyszałem że ponoć zawodnicy z Leszna wygrali ten mecz, więc z grzeczności wypada pogratulować. A więc moje gratulacje dla Byków, widocznie Wasi zawodnicy potrafią lepiej jeździć bez sensu w kółko i w lewo ;O)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Spodziewałem się że ten mecz będzie tak wyglądał. Na typerze obstawiłem 43-47 i bym trafił, gdyby Doylowi nie zabrakło metanolu. Macie za dobrą pakę żeby odrobić te 5-6 punktów przewagi, które z góry można było zapisać Wam w biegach z udziałem juniorów. Nasi musieli by wszyscy pojechać na maksa, a to rzadko się zdarza bo zawsze ktoś ma słabszy dzień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Anty Asfalt

Jacek po cichu załatwił Wam Norbiego. Puszczać na siłę młodego Holdera jak każdy widział że chłopak jest bardzo wolny. Wróci Holta i nawet jak nie będzie trzeba wstawiać rezerw to i tak zapewne znów Holder wskoczy za Norberta. Ten skład niestety nic wielkiego nie pojedzie. Nie mówiąc już o jakiejś kontuzji tych co jadą dobrze

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Moim zdaniem Norbert zwyczajnie nie nadaje się na Ekstraligę. Zresztą tego się spodziewałem. Jechałby Norbert to przywiózłby Audi i tyle.
Jack ma sprzęt do upy i jestem wq... że tak pokpił sprawę. Ale jeździecko jest lepszy od Kościucha który już na starcie zostaje w tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Cysio

Naszym problemem nie jest menago, tylko właściciel klubu którego polityka transferowa woła o pomstę do nieba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
kornisztorunia

Casio jesteś z Torunia i lubię Cię ale daj spokój ile będzie dostawał szans Jack? Norbi nie był słabszy moim zdaniem zasłużył na szansę no ale Fratczak raz u do planu spuszvzenia Toruń do drugiej ligi

| Odpowiedz
blokuj
Saddam

Uważać to sobie możesz. Ja uważam, że zrobiłby więcej. I wiesz co? Nie dowiemy się kto miałby rację, bo nie dostał drugiej szansy.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Skoro się nie dowiemy, to czemu gdybasz że zrobiłby więcej ?
Zobaczymy w następnych meczach.
Kościuch jest z Leszna więc nie oceniasz go obiektywnie.

| Odpowiedz
blokuj
Saddam

Nie mierz wszystkich swoją miarką. Próbuję ci tylko pokazać, że twoje uważanie jest bezwartościowe. Liczą się fakty. A fakty są takie, że Holder był wolny jak żółw i jechał 5 razy a Kościuch 1.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Fakty są też takie, że Kościuch w swoim pierwszym biegu był tak wolny że nawet na szprycę się nie łapał. Niedopasowany ? Na własnym torze gdy przeciwnicy pierwszy raz startują ?

| Odpowiedz
blokuj
Saddam

Za to Holder łapał się na szpryce Kurtza, gdy ten go mijał. To teraz wytłumacz mi dlaczego w nominowanym jechał Jack a nie IKS, który był drugi w swoim biegu, skoro to kto na co się łapie jest tak istotne dla Ciebie? (czekam na tę teorię prost z Cysiowa :D)

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

IKSowi wyszedł jeden start a potem katastrofalna jazda na trasie kiedy do bandy przytulił Holdera.
Sam pomysł z IKSem w nominowanym jest kosmiczny.

| Odpowiedz
blokuj
Saddam

Wyszedł mu jeden start więc nie pojedzie, pojedzie Jack, któremu nie wyszedł żaden. Toruńska logika. Cysio a co do wyciągania wniosków to każdy szympans to potrafi. Za to mało kto potrafi wyciągnąć właściwe wnioski.

| Odpowiedz
blokuj
Saddam

Tę zasadę wyznają ludzie, którzy zazwyczaj nie wiedzą o czym mówią. Właściwe wnioski są zawsze tylko jedne- właściwe.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

To nie matematyka tylko sport, w którym na wynik wpływ ma wiele nieprzewidywalnych elementów. Więc jak ktoś sądzi że zawsze wysnuwa właściwe wnioski, to powinien spróbować menadżerki. Zostałby może pierwszym w historii nieomylnym menadżerem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Saddam

I znowu wyciągasz niewłaściwe wnioski. Tym razem bazujesz na emocjach.
P.S. Przestań wkładać mi w usta słowa, których nie użyłem.

| Odpowiedz
blokuj
makey

Hej ,Ty jesteś ekspert od regulaminów jak tu podają ,mam zapytanie -ile może być taktycznych w meczu(4 jeśli sie nie mylę),bo jesli jak podali podczas transmisji w TV J Holder jechał w jednym z biegów jako taktyczna ,to na jakich zasadach jechał Kopec za Bogdanowicza ?

| Odpowiedz
blokuj
Goldi

Wszystko spoko tylko Jacka to nie ma co bronić. Bo tu już nie chodzi o to jak on to robi, a o to, że Holder i liczba ZERO to już coś jak Kildemand ZERO, Musielak ZERO, a więc normalka. Pytanie jak Kościuch wyglądał na treningach? Czy jest aż tak tragicznie, że sam Jacek już w niego nie wierzył po 1 biegi?

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Wywnioskowałeś to po jego jednym biegu ? Skoro Jack nic nie robił to nie mógł mu Frątczak dać szansy ? Dupa , a nie menago. Norbi nawet nie ma okazji się zaprezentować bo jest zastępowany

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Niby jakim ? W tym co też był zastępowany ? Frątczak ma z braćmi jakieś układy czy co ? Każdy inny menago Baron , Chomski czy inni , widząć miernotę Jacka puściłby Norbiego.

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Mowa jest o tym czemu taki miernota Jack dostaje 5 biegów , a Norbi 1 bieg ? Każdy inny trener dałby mu szansę tylko nie Frątczak ? Także ten komentarz nie na miejscu. Upadłeś się na braci ? Bo nie rozumiem , wszyscy twoi ziomale po szału twierdzą że Frątczak to problem Wella numer 1 , tylko nie ty. ? Norbi może też by zrobił 1 p. , ale przynajmniej miałby szansę się wykazać

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Przypomnij mi ile szans dziś dostał Lidsey ?
I co z tego co uważają moi koledzy po szalu ? Sam analizuję sytuację i wyciągam własne wnioski, a nie powtarzam po kolegach. Spróbuj kiedyś sam tak zrobić, to trudne ale daje dużo satysfakcji :)

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Dla mnie taka analiza to bezsens. Pisanie ile szans miał Lindsey to kolejny bezsens , bo gdyby w Unii była takie miernoty jak Jack i reszta , to dostałby szans więcej , zresztą i tak dostał szansę za Kuberę.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

To, ze Jack nie ma sprzętu pisze od sparingu z Ostrowem. Ile czasu minelo i nic qrwa nie zrobiono w temacie. Chłopak potrafi jeździć i pokazał to nie raz, ale konsekwentne puszczanie go za Norberta jest nie do obrony skoro nie jedzie kompletnie nic. I ja sie pytam, co to był za tor?

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Chyba chcieli twardym torem zaskoczyć Leszno i nie pykło. Może na treningach Norbert spisywał się jeszcze gorzej ? Nie wiem. W pierwszym biegu nawet na szprycę się nie łapał.
Ten mecz zwyczajnie był nie do wygrania z tak dysponowanymi Bykami. Jakby nasi pojechali trochę lepiej to mniej byłoby RT ale meczu też byśmy nie wygrali. Jak Chris nie wygrywa żadnego biegu na MA, to przy naszej juniorce nic nie mogliśmy zdziałać.
Pozostaje wierzyć że Holta jak wróci to będzie się przyzwoicie prezentować oraz że Holdery się ogarną, bo jak nie to powalczymy o uniknięcie barażów.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.