Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia i Tai Woffinden liderami. Sprawdź tabelę i statystyki PGE Ekstraligi

Fogo Unia Leszno w niedzielę wygrała na Motoarenie z Get Well Toruń 48:42 i jest jedyną drużynę w PGE Ekstralidze, która ma komplet dwóch zwycięstw. Mistrzowie Polski samodzielnie przewodzą tabeli.

przeczytaj cały artykuł

ksfz1

Mam jedno pytanie. Na jakiej podstawie jest ustawiana ta tabela? Bo z tego co mi się wydaje to tabela powinna wyglądać tak :
1. Unia Leszno
2. Falubaz Zielona Góra
3. Stal Gorzów
4/5. Częstochowa
4/5. Motor Lublin
6. Sparta Wrocław
7. Gkm Grudziądz
8. Get Well Toruń

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksfz1

No spoko ale z małej tabeli bynajmniej tej co ja kojarzę i od zawsze była używana w żużlu to tzw. patrzenie po małych punktach . A z tego dalej wychodzi to co napisałem wcześniej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
gatsby

Zespoły z miejsc 2-7 mają tyle samo punktów i aby móc je poprawnie sklasyfikować, należy utworzyć tzw. "małą tabelę", w której zlicza się mecze z udziałem wyłącznie tych zespołów.

Betard Sparta Wrocław 1 2 +8
truly.work Stal Gorzów 2 2 +4
forBET Włókniarz Częstochowa 2 2 0
Speed Car Motor Lublin 2 2 0
MRGARDEN GKM Grudziądz 2 2 -4
Stelmet Falubaz Zielona Góra 1 0 -8

Mecze brane pod uwage:

Częstochowa – Gorzów Wlkp. 47:43
Lublin – Grudziądz 49:41
Grudziądz – Częstochowa 47:43
Gorzów Wlkp. – Lublin 49:41
Wrocław – Zielona Góra 49:41

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
gatsby

To jeszcze raz:
Zespoły z miejsc 2-7 mają tyle samo punktów i aby móc je poprawnie sklasyfikować, należy utworzyć tzw. "małą tabelę", w której zlicza się mecze z udziałem wyłącznie tych zespołów.
Betard Sparta Wrocław 1 2 +8
truly.work Stal Gorzów 2 2 +4
forBET Włókniarz Częstochowa 2 2 0
Speed Car Motor Lublin 2 2 0
MRGARDEN GKM Grudziądz 2 2 -4
Stelmet Falubaz Zielona Góra 1 0 -8

Mecze brane pod uwage:

Częstochowa – Gorzów Wlkp. 47:43
Lublin – Grudziądz 49:41
Grudziądz – Częstochowa 47:43
Gorzów Wlkp. – Lublin 49:41
Wrocław – Zielona Góra 49:41

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ksfz1

Dzięki za wytłumaczenie , bo nie doczytałem , ale i tak ta ich mała tabela moim zdaniem traktuje drużyny nie równo .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.