Wątek dotyczący artykułu

Zimny prysznic dla Arki Gdynia. Mocne słowa trenera Frasunkiewicza

- Zaangażowanie i intensywność zawodników były na żenującym poziomie. To był żart - nie przebiera w słowach trener Przemysław Frasunkiewicz. Jego Arka Gdynia, lider Energa Basket Liga, przegrała na własnym boisku z Kingiem Szczecin 72:81.

przeczytaj cały artykuł

method man

Widziałem mecz i żart ,to przy takim podejściu graczy Arki termin eufemistyczny. Taką Arkę pchnęłoby nawet Krosno. Nie wiem skąd to lekceważenie,i ciekawe skąd to przez nikogo nieoczekiwane "szczęście " Wilków. Zawsze jak nóż na gardle to przyjazne decyzje sędziów albo takie mecze cudów, które normalnie przegraliby-30. Pewnie to,że mają bogatego właściciela nie ma kompletnie żadnego znaczenia;).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sartre

Tak - właściciel jest tak bogaty, że d kilku sezonów zamiast dać więcej na budżet i lepszych graczy woli płacić łapówki sędziom, graczom drużyn przeciwnych albo jednym i drugim może?
To sport i niespodzianki zawsze się zdarzają, ktoś może mieć gorszy lub lepszy dzień - szkoda , że wam zawistnicy takie rzeczy trzeba tłumaczyć.
Wydaje mi się , że Arka nie jest jeszcze pewna pierwszego miejsca i nie wiadomo na ten moment kto będzie na 7 czy 8 miejscu więc twój argument o ustawianiu się pod play-off 3 kolejki przed końcem jest z du.y a ty jesteś kolejnym frustratem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.