Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. GKM w końcu ma skutecznych juniorów. Kościecha: Buzia się cieszy, praca nie idzie na marne

- Naprawdę buzia się cieszy, kiedy widać, że nasza praca nie idzie na marne - mówi Robert Kościecha po meczu MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa (47:43). Jest dumny z dyspozycji grudziądzkich juniorów.

przeczytaj cały artykuł


MirasG-dz

Bardzo dobrze, że to Kościecha ich prowadzi, bo gdyby słuchał Kempesa, który mówił "trzymaj krawężnik, krawężnik", to chłopak może by zdobył 1 pkt. Ewidentnie było widać, że szeroka napędza, a ten gada krawężnik. Kiedy wreszcie nastąpi zmiana na tym stanowisku. Może Staszek, może Lechu Kędziora?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MirasG-dz

Nie będę ciebie obrażał, bo to nie mój poziom. Czytaj ze zrozumieniem. Uważam, że Kościecha nie jest najlepszym trenerem, tylko, że lepszym od Kempesa a przynajmniej lepiej potrafiącym przekazać wiedzę. I to połowa grudziądzkich kibiców wie. Z całym szacunkiem do Kempesa bo to jest nasz człowiek z Grudziądza, który także przyczynił się do jednego z sukcesów GKM (medal w MDMP), ale na trenera to on się nie nadaje.Gdybyś był w parkingu to byś wiedział, słyszał, co mówi Kościecha, jakie uwagi przekazuje, wskazówki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.