Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Kibice Speed Car Motoru za bramą. Niewiele w tym winy truly.work Stali Gorzów

W niedzielę pisaliśmy, że kibice Motoru Lublin nie zostali wpuszczeni na stadion Stali Gorzów podczas piątkowego meczu. Jak się okazało, całe zamieszanie wywiązało się przez błąd ludzki.

przeczytaj cały artykuł

Kazimierz Klimek

ale przeciez ewidentna wina organizatora czyli pana Mariusza Scibora
nie dosc, ze zawalili sprawe, to jeszcze kibice strzelili sobie focha
skoro flaga nie byla zgloszona (a przeciez jakis jest sens w tych przepisach, maja cos kontrolowac) to nalezy wejsc bez flagi
gdytby np flaga miala jakis element, ktory ochrona by nie wylapala - na przyklad, ktory by byl obrazliwy i spowodowal by zamieszki - kto wtedy by odpowiadal ?
nie ma winnych - tak ?
nie ucz lubelakow zlych manier, bo oni sie jeszcze dobrych manier nie nauczyli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gekon

Masz na myśli może hasła z LGBT? Myślisz, że ochrona by kazała usunąć transparent z wychwalaniem dewiacji i zboczeń? Każą usówać tylko te które to piętnują. Myślę, że jeszcze trochę to te mniejszości zaczną mówić większości co jest ważniejsze. Nigdy mi jakiś pedał nie będzie pie#dolił, że on chce równoiści. Bądz sobie człowieku, ale siedź cicho i nie wymagaj. Gadanie o tym całym LGBT już mnie wk#rwia. Jestem niewierzący i wisi mi obrażanie uczuć religijnych hasłami LGBT, ale jestem hetero i już mi nie po myśli jak gość gada, że związek czy rodzina to nie tylko relacja facet-kobieta. I tak usuną ten post to sobie go skopiuję;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xing Zao Chan

A jaki problem sprawdzić co jest napisane na fladze? Myślisz, że był napis Jeb...Stal G? Nie sądzę. W każdym razie trzeba flagę i bęben wpisać na listę jako przedmioty związane z sianiem terroru w zdecydowany sposób zagrażające zdrowiu i życiu zebranych kibiców na stadionie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kazimierz Klimek

wiesz, nie chce kombinowac ale ochrona nie jest od tego, aby "zgadywac"
na przyklad moze byc obrazek kobiety
ochrona moze nie wiedziec, ze to jest akurat Katarzyna Jancarz
kibice Stali moga albo moga zgadnac
to nawet nie musi byc Katarzyna Jancarz tylko np zona jednego z kibicow
wiem, ze to tylko taki przyklad i akurat nie podejrzewam kibicow Lublina o to
nie zyje w Polsce i wiem, jakie sa korzysci z zycia w uporzadkowanym kraju
zwiniecie flagi i bebna pozwoliloby wejsc na stadion
problem wedlug mnie polega na tym,ze ten koles, ktory zawinil, nie chcial sie przed reszta przyznac
rzeczywiscie jak ktos jest na tyle silny, aby zrobic wyjatek i wziac na siebie odpowiedzialnosc - to mogl to zrobic, ale nikogo nie mozna winic za to, ze wypelnia obowiazki, za ktore odpowiada
wiec cokolwiek nie powiedziec - problem jest prosty - zawinil ten koles, ktory wyslal emaila i sie nie zdziwil,ze nie dostal potwierdzenia
dziwi byc moze jedynie, ze nikt nie wyszedl porozmawiac z ta grupa kibicow, moze mozna sie bylo mimo wszystko jednak dogadac w jakis sposob

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
w lewo

A poza tym, M. Ścibor nie kontaktował się trzy razy z klubem, tylko próbował trzykrotnie dodzwonić się do klubu. Istotna różnica. Może i tym razem dzwonił pod niewłaściwy numer :( I wygląda na to, że władze klubu z Gorzowa są winne temu, iż mail nie dotarł z powodu błędnie wprowadzonego adresu. Klub odpowiada za działanie skrzynki mailowej pana Ścibora :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Gekon

Kolego tu nawet nie chodzi o to czy wpuszczą kibiców z Gorzowa. Wg mnie cały problem to tzw "papierologia". Człowiek nie dostanie papierka gdzie będzie napisane:
1. Bęben, 2. Megafon 3. Oprawa o wymiarach 2x5m o treści .... i już zachowuje się jakby logicznie nie myślał. Czy tak ciężko jest tuż przed meczem sprawdzić co kibice ze sobą chcą wnieść na sektor? Wg mnie takie mailowanie to bzdura tylko po to żeby w klubie był kolejny " ważny etat". To dotyczy wszystkich klubów. Ogólnie jest tak, że kibice przyjezdni z góry traktowani są jak potencjalne zagrożenie i nic tu do rzeczy nie ma status meczu. Środki ostrożności zawsze powinny być, ale czy człowiek na ochronie to robot czy istota myśląca? Czasami myślę, że pracownicy zatrudniani przez PFRON i inne pośredniaki typu "truli.ruli.zatrudniamy.ciuli" mogliby siedzieć w domu i oglądać Strażnika Teksasu a nie "ochraniać" mecze. Kibicuję Stali, ale uważam że nawet błędnie wysłany mail nie powinien przesądzić tego, że kibice drużyny przyjezdnej nie mogą zrobić dopingu jaki z pewnością mieli w planach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Gekon

No ok mogli. To jasne. Tylko powiedz mi czy jest to jakiś niewykonalny manewr techniczny, aby sprawdzić tą flagę przed meczem? Trzeba pisać maila "przywieziemy flagę", żeby te cepy na ochronie mogły się podszkolić z czytania bo coś będzie na oprawie napisane? Foch czy nie foch mniej ważne. Biurokracja nawet na poziomie wnoszenia oprawy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
rad

Ani flagi ani bębna nie ma na liście zakazanych przedmiotów w regulaminie stadionu .
O ile jeszcze bęben od biedy mógłby zostać zinterpretowany jako cyt. "przedmiot o dużej objętości jak walizki, skrzynie, krzesła, stoliki, itp.;" (idiotyczne, ale mnie niezbyt dziwi w tym klubie) to zakaz wniesienia flagi jest absurdem - czy kibice Stali Gorzów też nie są wpuszczani z flagami ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.