Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Kibice Speed Car Motoru za bramą. Niewiele w tym winy truly.work Stali Gorzów

W niedzielę pisaliśmy, że kibice Motoru Lublin nie zostali wpuszczeni na stadion Stali Gorzów podczas piątkowego meczu. Jak się okazało, całe zamieszanie wywiązało się przez błąd ludzki.

przeczytaj cały artykuł


Bajek

Mimo otrzymania z całej Polski pokaźnego "kubła pomyj" na Stal Gorzów, jej pracowników i kibiców mało jest wpisów ze słowem PRZEPRASZAM.
Mimo tego, jako jeden z obrażanych - wybaczam wszystkim hate'rom.
Wiedzcie proszę, że kibice z Gorzowa nie mają nic przeciwko kibicom drużyny przeciwnej i robionym przez nich oprawom. Niech tylko będą one skierowane na dopingowanie swoich, a nie obrażanie konkurentów.
Jedynym wyjątkiem są dla mnie kibice TO Tylko Falubazu.
Oni przyjeżdżają do Gorzowa obrażać. Tylko obrażać i niszczyć.
Mają w tym świetną wprawę i trudno się dziwić, że odpowiedzialni za porządek na stadionach wolą zapobiegać nie wpuszczając niż naprawiać trudną sytuację na trybunie kiedy do niej dochodzi. Osobiście, kibiców To Tylko Falubazu w ogólne nie wpuszczałbym na derby w Gorzowie, w zamian rezygnując z wyjazdu do Z. Góry.
Bo jaka jest przyjemność z faktu, że prze 2h meczu są na trybunach aby jeb.... nas, wypić toast z Katarzyną Jancarz czy też rzucić parę połamanych przez siebie siedzisk na tor ? No ale są w końcu magiczni....
Obiektywnie należy jednak stwierdzić, że także u nas (a pewnie i w każdej drużynie) jest grupka 20-50 kiboli, których żużel interesuje na samym końcu. Smutne jest to, że zabranie im obraźliwych szmat i tak nie eliminuje bandyckich wybryków. Porządkowi chowają się po zakamarkach albo od razu puszczają gaz nie bacząc na obecność dzieci i całe rodziny.
Kibice Motoru ! Jesteście na ustach całej Polski.
Także my w Gorzowie Wam mocno kibicujemy i bardzo liczę, że za rok przyjedziecie w jeszcze większym gronie i wszyscy będziemy się świetnie na naszym stadionie bawić.
Pozdrawiam Was

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xing Zao Chan

Ale my nie kibice Falubazu. Spytaj kibiców innych klubów czy kogoś w Lbn spotkała jakaś krzywda. Kibice innych drużyn siedzieli nie tylko w sektorze dla gości ale również między nami. Razem staliśmy w kolejce po piwo i przybijaliśmy piątki. U was też by tak było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bajek

Ależ ja to doskonale wiem. Też zachowuję się przykładnie (dla mnie przeciwnik na torze to konkurent, a nie wróg) a mimo tego wielokrotnie na wyjazdach nie pozwalali nam wnosić fany na sektor gości. Tak jest w Grudziądzu, Wrocławiu i kilku innych. Jest to niestety wynik zachowania grupki kibolstwa. My, którzy się nawzajem szanujemy, dopingujemy pozytywnie padamy ofiarami odpowiedzialności zbiorowej i niestety czasem głupich działaczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.