Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Kibice Speed Car Motoru za bramą. Niewiele w tym winy truly.work Stali Gorzów

W niedzielę pisaliśmy, że kibice Motoru Lublin nie zostali wpuszczeni na stadion Stali Gorzów podczas piątkowego meczu. Jak się okazało, całe zamieszanie wywiązało się przez błąd ludzki.

przeczytaj cały artykuł

simon68

Kaziu jak byś spotkał przy okazji Ruska z Zacisze , przypomnij jemu że przegrał zakład i powinien przepraszać lubelskich kibiców pod każdym artykułem o Motorze . Z góry dziękuję :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kazimierz Klimek

nie znam Ruska z Zacisza i na pewno go nie spotkam
to, ze kibicuje Stali nie znaczy, ze jestem z Gorzowa
predzej moge spotkac Ruskich w Lublinie
a swoja droga - cos widzialem, ze juz was przeprosil, pod tym artykulem
ale nie wiem, jakie byly warunki zakladu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kim Un Yest

Kiedy on woli pouczac i sie wymadrzac, taki drugi sibi-gw z tymi jego blyskotliwymi ripostami ;) Nie wiem jak Ty ale ja go tu jakos nie zauwazylem przez ten dlugi czas kiedy trzeba bylo sie uzerac z ruskiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Rusek z Zacisza

Pretensje to miej do swoich ziomków (największe parówy i kapusie to: Wielki Motor, Kim Un Yest i lamotte, może i Murgrabia) co mnie zgłaszają i przez których dostaję bana.
Myślę, że Motor w tym roku i tak spadnie. Nie macie w składzie armat.
Zgodnie z przegranym zakładem; Przepraszam kibiców Motoru Lublin.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Tyghlon

Rusek dostajesz bana za to co piszesz wiem bo za to samo ja dostałem samo zgłoszenie nic nie da jezeli nie ma chamstwa w tekscie , masz prawo uważać że spadniemy tak samo jak jak ja mam prawo uważać że wy spadniecie a nie my ak wyglada kibicowanie nie uważam że mamy skład na spadek pokazaliśmy w dwóch meczach że nie jesr tak jak głownie ty zacząleś pisać o nas przed sezonem masz racje nie mamy armaty w tej chwili ale mamy , dobry i waleczny zespoł nie gorszy od Stali Gorzów. Caly ten glupi jakiś konflikt z kibicami Gorzowa ty zacząles kolego z konta twojego wyszły komentarze o lublinie i lubelakach wcale nie dotyczące żużla i mocno obraźliwe wszystkich a nasz zespoł wyśmiewałeś i obazales na każdym kroku , myśle ze powinnismy sobie dac luzu troche i zajać sie kibicowaniem . Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Xing Zao Chan

Noooooo tego się nie spodziewałem po tobie...przeprosiłeś. Postąpiłeś honorowo. Przyjmuje przeprosiny i doceniam bo wiem ile cię zdrowia musiało napisanie ich kosztować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
simon68

Nie bardzo interesuja mnie twoje problemy .Zaklad to zaklad . Pamietaj pod kazdym artykulem o Motorze . A ha masz troche zaleglosci .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.