Wątek dotyczący artykułu

Nieoficjalnie: Manolo Cadenas trenerem Azotów Puławy!

Azoty Puławy kontynuują ofensywę. Według naszych informacji, trenerem zespołu zostanie Manolo Cadenas, w przeszłości prowadzący Orlen Wisłę Płock.

przeczytaj cały artykuł

Montana

Widać że Puławy myślą przyszłościowo,nowa hala w budowie,teraz bardzo dobry trener( jeśli się to oczywiście potwierdzi), który na pewno nie zadowoli się trzecim miejscem w lidze.Można się też spodziewać w związku z tym ciekawego transferu.W przyszłym roku liga może być jeszcze bardziej ciekawsza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Fajnie, że takie trenerskie nazwisko może trafić do Puław, ale trener nie gra i ja bym nie wróżył Azotom jakiegoś skoku jakościowego. Cadenasa z Płocka pamiętamy jako trenera, który miał bardzo silny personalnie skład, ale też jako tego, u którego nieźle rozwijała się młodzież - a tej w Puławach praktycznie nie ma.
No i wreszcie transfery Cadenasa z Hiszpanii też były różnie - Coralles wyrósł na bardzo dobrego bramkarza, ale już o Montoro, Keviciu i Tiumieńcevie wszyscy chcieliby zapomnieć...
W kolejnym sezonie Azoty będą miały bardzo fajny zespół, bo opaty na naszych kadrowiczach (Łangowski, Jarosiewicz, Szyba, Przybylski, być może Kowalczyk), do tego bardzo solidni jak na nasze warunki Rogulski czy Łyżwa, no i bramkarze jak zawsze na najwyższym krajowym poziomie. Ale przydałby się jeszcze z jeden as, ktoś ponad to wszystko - idealnie pasowałby tutaj Jurkiewicz - ktoś na środek, kto i w obronie da jakość. A ta obrona z Grzelakiem, Przybylskim, Łangowskim i takim Jurkiewiczem mogłaby by być w tej lidze jedną z najtwardszych. Zresztą przyjście Jurkiewicza jest chyba bardzo logiczne, bo gdzie on ma grać? Jeśli ma (a pewnia ma) jeszcze sportowe ambicje, to Puławy wydają się być idealne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
kuba859

Jurkiewicz jest z Lublina, tam już jest jeden były kadrowicz i grający trener. Więc może Jurkiewicz pójdzie do Lublina i będzie drugim trenerem? Wydaje mi się, że będzie szukał bardziej takiej opcji niż dalszego grania na 100%

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
hbll

Pytanie, jakie sportowe ambicje ma Mariusz na kolejny rok czy dwa. Bo z całym szacunkiem, Wybrzeże i Zagłębie na ten moment nie są nawet pewne utrzymania.
A mimo całkiem niezłego potencjału (sponsorskiego i hali w Lubinie, a okołosportowego w Gdańsku) nic dobrego się w lubińskiej i gdańskiej piłce ręcznej nie dzieje, w przeciwieństwie do Puław. Ja przynajmniej mam nadzieję, że wygrają sportowe ambicje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
LPUUU

Witaszek mówił że przełomowym rokiem ma być 2020/2021, pierwszy sezon w nowej hali. Moim zdaniem Szyba z Przybylskim nie wypadną słabiej niż Panic, beda sie fajnie uzupełniać i wcale nie stracimy jak dla mnie na jakosci, ba smiem twierdzić że zyskamy z Przybylskim coś co w tym sezonie Panic zatracił a chodzi o gre na 200%
Jarzyn w Puławach jest uwielbiany za gre do końca, kiiedyś krew lała mu się ciurkiem z nosa chcieli go zabierać do szpitala, medykom powiedział że nie zostawi chłopaków i że nigdzie się nie wybiera. To tak apropo głosów o naszych wzmocnieniach, bo pojawiały się komentarze że średnio to wygląda : ) Ja np wole Przybylskiego czy Szybe którzy oddadza całych siebie niż kolejnych najemników którym się nie chce typu Kaleb. Jurkiewicz to byłby hit chłop pomimo wieku fizycznie wygląda bardzo dobrze, jego kontry w 2 tempo robią ciągle duże wrażenie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Montana

Oczywiście w wielu aspektach masz rację.Na pewno ,,Nie od razu Rzym zbudowano"
.To nie jest tak że po przyjściu nowej miotły,Puławy od razu będą grać na poziomie Płocka czy Kielc,trzeba dać czas trenerowi,a jestem przekonany że zespół będzie robił systematyczne postępy pod jego ręką.Bardzo podoba Mi się wizja budowy drużyny z Puław w oparciu o nową halę, Cadenasa ,Azoty,z tej mąki może być dobry chleb.Pytanie brzmi,czy znajdą się w budżecie odpowiednie środki? Bo wzrost jakości musi kosztować. Wierzę że się uda,a liga zyska na atrakcyjności i poziomie.Póki co to na razie są to nasze domysły,trzeba czekać na potwierdzenie tej wiadomości.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.