Wątek dotyczący artykułu

"Nokaut". Boniek skomentował starcie między Pawłowicz i Adamowicz

Prezes PZPN zareagował na potyczkę na portalu społecznościowym między dwoma paniami reprezentującymi odmienne obozy polityczne. Zdaniem Bońka - wygrała wdowa po prezydencie Gdańska.

przeczytaj cały artykuł

Poot

Panie Prezesie, nie wiem jak u Pana z "matmą" ale niech Pan policzy: ile lat ma Pani Adamowicz. Jak długo trwała edukacja w Polsce z praktyka, obroną pracy plus praca doktorancka. Do tego dochodzi wykształcenie na Uniwersytecie w Bonn (Rechts- und Staatswissenschaftliche Fakultät Fachbereich Rechtswissenschaft) który trwa co najmniej sześć lat (no chyba że udział w odczytach Pani Adamowicz zalicza do "wykształcenia" - to "coś takiego" trwa parę godzin i nie jest wykształceniem) do tego dochodzą nauki o prawie brytyjskim i UE organizowanym przez Uniwersytet Cambridge, które trwaja (normalny cykl) co najmniej dwa lata - hmmm mnie wychodzi, że ta Pani z przedszkola przeszła od razu do liceum. Co Pan o tam sądzi? Knockdown...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marcin Srebnicki

Czyli kwestionujesz wykształcenie pani Adamowicz, ale do papierków z czasów PRL od Kryśki to wara? Człowieku, kryśka to pitbull kaczora, w dodatku nie ma prawa się jako profesor tytuować. A studia można skończyć w trybie indywidualnym oi wiele szybciej - jakbyś chodził do szkoły, to byś wiedział.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Poot

Wyobraź sobie że do szkoł chodziłem. Dziwnym zbiegiem okoliczności wiem również w jaki sposób przebiegajają (i jak długo trwają) studia na uniwersytecie w Bonn. Do tego mogę się pochwalić znajomością systemu studiowania na Uni Cambridge. Nie odnoszę się do wykształcenia Pani Pawłowicz ponieważ artykuł - sama Pawłowicz nic na ten temat nie pisze. Dla jasności (ponieważ widzę, że wielu nawiedzonych już wie...) nie należę do żadnego ugrupowania, nie sympatyzuję z żadnym ugrupowaniem. Wyraziłem tylko moją wątpliwość z tego względu, ze studiowałem prawo na Uni Bonn - z tytułem Bachelor. Aby poprawić znajomość jezyka angielskiego (słownictwo prawnicze) studiowałem "tylko" jeden rok w Cambridge.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Poot

Piszesz bez SENSU. Prezes Boniek "w starciu" Pawłowicz vs Adamowicz ogłosił nokaut. Ja odpisując Prezesowi swoją odpowiedzią WYLICZAM Prezesa. Rozumiesz o co chodzi???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
JanWar

Chyba kończyłeś edukację jak większość tych profesorków z PiS co to ich prac nikt nie może znaleźć, współczuję ci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Poot

Muszę cię zmartwić. W Polsce koźczyłem tylko 7 klas szkoły podstawowej. Reszta to studia poza Krajem. Reszty twojego wpisu nie komentuję bo to bez sensu dyskutować z kimś, kto nastawiony jest na hejt, obrażanie itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.