Wątek dotyczący artykułu

Robert Lewandowski po Euro 2020 w MLS. Tak uważa amerykański ekspert

- Przyglądajcie się uważnie Robertowi Lewandowskiemu i jego powiązaniom z MLS - mówi Taylor Twellman. Polski napastnik miałby przenieść się do Chicago Fire.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
Przemysław Sokołowski

Nic nie zrozumiałeś – chodzi o to, że 31 lat, to za wcześnie, by przechodzić do MLS, bo w tym wieku można jeszcze pograć na wysokim poziomie tutaj w Europie. Piłkarze odchodzą do MLS albo do Chin dopiero tuż przed sportową emeryturą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Delco

Kompletnie nic nie zrozumiałeś. Jest wręcz przeciwnie! Artykuł mówi wyraźnie że w wieku 31 lat jest właśnie za młody na taką przeprowadzkę!! Do MLS przechodzą leśne dziadki z głośnym nazwiskiem, którzy w wielkim światowym futbolu więcej już nie zwojują, a zostało im jeszcze rok dwa trzy żeby cokolwiek pograć i zarobić na emeryturę. A kto jak kto ale akurat Lewandowski od lat prowadzi wzorcowy tryb życia nawet jak na sportowca, więc z dużym prawdopodobieństwem można założyć że biologicznie jego organizm pozwoli mu pograć kilka lat dłużej niż przeciętnemu piłkarzowi. O ile tylko będzie mu się chciało, albo nie wyeliminuje go jakaś karkołomna kontuzja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.