Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Komarnicki wie, dlaczego w Gorzowie nie było ścigania. Chomski nie chciał takiego toru

truly.work Stal pokonała Speed Car Motor Lublin, ale z toru wiało nudą. A przecież przed sezonem działacze zapowiadali większą liczbę mijanek. - Trener rozumie oczekiwania zarządu, ale tym razem niewiele mógł zrobić - twierdzi Władysław Komarnicki.

przeczytaj cały artykuł

GW speedway

I tak od 3 lat ta sama śpiewka. Już od następnego meczu już jutro już już już i robią ludzi w tym i mnie od 3-4 sezonów w ch.. ja. Mimo że posiadam karnet na następny mecz nie idę. Jak się coś zmieni to wtedy wrócę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Datherd1403

Wiem, że to nie do mnie, ale gdyby to nie był i tak mój ostatni sezon kiedy mam karnet to też bym się poważnie wahał. To samo co roku. A tor bez zmian. Zmora mydli oczy Kildemandem, KK ma słabszy sezon i się nagle okaże że Pan Ireneusz tylko o utrzymanie walczyć chciał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Nudny tor to nie tylko bolaczka Stali...Osrodki tłumacza się komisarzami i czynnikami zewnetrznymi ale prawda lezy gdzies pośrodku. Tutaj nie Anglia, wynik przede wszystkim. Dopiero jak się wygra, mozna zacząc narzekac na brak mijanek. Z pewnoscią słabe wyniki to szybszy odpływ kibiców sukcesu niz nawet najnudniejszy wygrany mecz. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Datherd1403

Po tylu latach wolę przerżnąć z takim Falubazem czy wrocławiem niż oglądać kolejny raz jedno kółko walki. Poza tym Zmora odpiernicza coraz bardziej, wystarczy wejść na jego fb - same pomyje - i słusznie. Zrobił dużo, wystarczy. A odnośnie zwycięstw - z tym Kasprzakiem i standardowym Kildemandem to sobie możemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.