Wątek dotyczący artykułu

PLK ugięła się. Stal zagra w play-off we własnej hali

Choć przed sezonem Radosław Piesiewicz zapowiadał, że Arged BM Slam Stal nie zagra w swojej hali w fazie play-off, ale ostatecznie ostrowianie będą mieli atut własnego parkietu w najważniejszej części rozgrywek. Liga postawiła jednak kilka warunków.

przeczytaj cały artykuł


Piotr Zaradny

Pragnę tylko jednego żeby prezes Matuszewski w ciągu trzech lat wszystkim niedowiarkom nosa utarł żeby w najbliższym czasie była hala na K1 i tam podejmować te wielkie potęgi koszykarskie Anwil stelmet pierniki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł_xrwd

Nikomu nosa nie przytrzesz. Większość komentarzy nie odnosi się do problemu hali jako takiej i wynikłych w trakcie rozbudowy problemów technicznych (mniejsza od zakładanej nośność gruntów) ale do "zarządu" ligi, który za kopertę zgodziłby sie pewnie aby mecze rozgrywano piłeczkami do ping ponga, choćby miało to odstraszyć ostatnich sponsorów i kibiców.
Podpisano przed sezonem porozumienie danej treści, dzięki któremu i ku uciesze większości kibiców Stal mogła pozostać w PLK. Gdy okazało się, że postanowienia porozumienia nie zostały spełnione liga... stwierdziła, że nie ma tematu. To co jest zapisane w umowie warunkowego dopuszczenia do rozgrywek i po co tą umowę podpisano. No i pytanie prawne. Skoro umowa nie została wypełniona, to czy nie powinno się wystąpić do PKOLu o wydanie postanowienia o dyskwalifikacji Stali? A co będzie jak Stal wygra misia? Ktoś może wyciągnąć ten temat i udowodnić w arbitrażu, że tak na prawdę, to ona nie miała prawa przystąpić do PO. To jest problem, który stworzyły działaczo-matołki z PLK a nie to, że proces budowlany się opóźnił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

Czyli chcesz powiedzieć ,że może być sytuacja ,że ktoś przegra w sportowej rywalizacji a będzie chciał osiągnąć wynik przy zielonym stoliku !?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.