Wątek dotyczący artykułu

Maciej Polny o odwołaniu Złotego Kasku. "Burza rozpętała się przez dwóch chłopaków"

- Burza rozpętała się przez dwóch chłopaków - powiedział Maciej Polny po odwołaniu finału Złotego Kasku. Działacz z Gdańska był jedną z osób odpowiedzialnych za organizację zawodów w Pile.

przeczytaj cały artykuł

billy

Wstyd....
Wielkie gwiazdy speedwaya
z powodu problemu przy bandzie gdzie nikt nawet nie jeździ bo to równo z bandą jest na prostej odmawiają startu, można to było spokojnie poprawić i nie robić cyrku o odmowie startu...
Żenada panowie" miszczowie "....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
billy

Widziałeś ten krawężnik i w jakim miejscu jest?
To krawężnik pod bandą, nie ma możliwości na niego najechać choćby nie wiem jak by ktoś kombinował.
Wystarczyło to za sypać i ubić.
Żenada że z takiego powodu odwołuje się zawody....
A największa żenada to podejście zawodników do tego... Kompletna klapa, powiem Ci ze nie powodem był jakiś krawężnik widoczny przy bandzie, ale to że tor w Pile jest dość nierówny, ma kilka dziur, czarny i gwiazdorom nie uśmiechało się na tym jechać.
Oni są przyzwyczajeni teraz do równych stołów....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
billy

Powiedz to zawodnikom co tam jechali tydzień temu, dwa, co trenowali w tygodniu.
To co dziś się wydarzyło to kpina....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
sibi-gw

Zawodnicy podjęli taką decyzję a nie inną, ponieważ stwierdzili, ze od cudzego zdania lepsze jest własne doświadczenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
stalowy holender

czemu wiec ignoruje sie to samo zagrozenie w drugiej lidze? czyzby zycie tych gosci bylo mniej warte?...a moze 2 liga nie podlega pod GKSZ i PZM tylko zwiazek pszczelarzy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Ipkiss

Widziałem. Najechanie na niego (delikatne najechanie) przednim lub przy odrobinie braku szczęścia, tylnym kołem, doprowadza do tragedii, więc rusz głową. Szczególnie przednim kołem, co oczywistym jest, że jest możliwe. Np. w sytuacji, gdy zawodnik próbuje atakować pod samymi dechami i lekko wynosi się pod bandę, by za moment, na wejściu w łuk, odbić na drugą stronę. A nie powiedziałbym, by niemożliwe jest najechanie tylnym kołem. Do tego dochodziły jakieś dziury w bandzie, o czym mówił Świst. Zahaczenie hakiem również oznacza znaczne zwiększenie ryzyka upadku. Nie wiem, na ile nierówna nawierzchnia była powodem buntu, ale kumpel z Piły mówił, że zaczęło się od krawężników. Woźniak miał powiedzieć, że widzi coś takiego pierwszy raz na oczy. Ile w tym prawdy? Nie wiem, ale ja zawodników rozumiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
billy

Uwież mi.... Nikt tam by nie najechał bo ma kierownicę szeroką na 90 cm, i nikt tak po płocie nie jeździ, wydaje i się tak tylko...
Tor nie jest idealny ale na pewno mogli tam pojechać. To była fanaberia pseudo gwiazd, dla mnie nie ma tematu żeby ich bronić. Za dobrze maja w Polsce...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.