Wątek dotyczący artykułu

Maciej Polny o odwołaniu Złotego Kasku. "Burza rozpętała się przez dwóch chłopaków"

- Burza rozpętała się przez dwóch chłopaków - powiedział Maciej Polny po odwołaniu finału Złotego Kasku. Działacz z Gdańska był jedną z osób odpowiedzialnych za organizację zawodów w Pile.

przeczytaj cały artykuł

Ipkiss

Chłopacy to są w agencjach towarzyskich. To są młode wilki.
To że Polniak jest niepoważnym typem, wiadomo od wielu lat. To że jest cwaniaczkiem, który wie z kim się układać, też wiadomo od wielu lat. Ale to że jest aż takim bęcwałem, to tego w zasadzie na taką skalę, nie wiedziałem. Jechanie po zawodnikach, czytam że po Pawlickim i Woźniaku, jest żałosne. Nie chodziło o tor, o parę dziurek, tylko krawężniki pod płotem. Nikt mi nie powie, że to nic takiego. Ruszcie głowami i wyobraźnią. Kumpel z Piły pisze, że Pawlicki i Woźniak po prostu to zauważyli i zgłosili niezgodność. Komisarz i sędzia nie chcieli skandalu, więc klepnęli, że tor jest git. Jeśli ktoś uważa zawodników za panienki niech wsiądzie na motocykl i popyla na prostych po 100km po sypkiej nawierzchni i złapie nagle przyczepność betonową i jednocześnie utrzyma kontrolę. Powodzonka. Widzicie co się dzieje z zawodnikami, gdy przy krawężniku złapią czasami beton? Jak ich wyrywa w górę? Tu mielibyście to co chwilę. Naprawdę ogarnijcie berety i odsuńcie na bok to, że dziś, w wolny dzień, chcieliście zobaczyć żużel. A kibiców z Grudziądza, czy ZG =, którzy krytykują zawodników, pozdrowiłbym ciepło, gdyby się okazało, że Buczkowski albo Protasiewicz odnieśli kontuzje po upadkach z uwagi na problem z bandami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ipkiss

Co ty bierzesz? Czyli według ciebie jeśli jedzie się po czymś sypkim i po betonie to to samo? Motocykl zachowuje się dokładnie tak samo? O kurde...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.