Wątek dotyczący artykułu

Skandal w Pile. Finał Złotego Kasku odwołany

Skandalem zakończył się finał Złotego Kasku w Pile. Sobotnie zawody zostały odwołane z powodu fatalnego stanu toru. Żużlowcy zwracali uwagę m.in. na wystające krawężniki oraz braki w nawierzchni.

przeczytaj cały artykuł


Hessus

Jak się pcha krajowe finały do II ligowych ośrodków to tak właśnie się to kończy. A komisarz matoł dopuścił tor do zawodów -żenada -do kryminału debila.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adamo rybnik

...ale o co wam chodzi ?
W Rybniku było podobnie, ktoś dopuścił tor by po dwóch biegach stwierdzić, że się nie nadaje i nie chodzi już o to czy się nadawał czy nie, ale o to kto i kiedy lub w ogóle podejmuje jakieś decyzje i za co odpowiada.
Wtedy pół Polski kibicowskiej twierdziła, że rybniccy kibice robią z siebie idiotów chcąc oddać sprawę do sądu, a chodziło nie o to czy mecz się odbył czy nie tylko jak się traktuje kibiców (wtedy marznących 2 godziny na trybunach)... więc teraz nie powinno być głosów, że się nie szanuje kibiców !

Tylko czekać, gdy pojawi się Pan Fiałkowski i wygłosi orędzie o tym, że GKSŻ/PZM nie boi się pozwów sądowych i nie ma sobie nic do zarzucenia, a poza tym nad torem była mgła :)
Przecież ktoś chyba wydał licencję dla pilskiego toru (i wziął za to kasę), ktoś chyba przyznał tę imprezę pilanom ? chyba było tam jakieś jury, które wzięło za to kasę i co nikt nie pofatygował się do Piły np. tydzień przed imprezą na stadion by sprawdzić czy wszystko jest ok ?
Przecież tych krawężników nie podrzucili dziś kibice.
Trzeba też zauważyć, że na co dzień na tym torze ścigają się pilscy zawodnicy i ich goście - i co ? nikogo nie obchodzi, że ktoś ryzykuje zdrowie i życie ? znów czeka się na tragedię !

Konkluzja jedna: nadal leśne dziadki robią z tej dyscypliny pośmiewisko :( ...szkoda, że spore grono kibiców nadal uważa, że pada deszcz podczas gdy ktoś pluje i w twarz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.