Wątek dotyczący artykułu

Dobro drużyny ponad indywidualne osiągnięcia. Kamil Brzozowski: Im dalej w las będzie tylko trudniej

Mimo zdobycia czternastu punktów i dwóch bonusów podczas wyjazdowego spotkania w Poznaniu, Kamil Brzozowski nie ukrywa niedosytu. - Moja postawa idzie na bok, liczy się wynik drużyny. Jechaliśmy do Poznania, by walczyć o wygraną - mówi.

przeczytaj cały artykuł

Kacper.M1920

Czy ZOOleszcz Polonia jest w stanie awansować do PLŻ? Pytanie na które w tej chwili ciężko odpowiedzieć. Ja powiem tak. W Bydgoszczy na pewno jest wreszcie dobra atmosfera w klubie a jeszcze lepszą informacją jest to, że wrócili kibice. Można stwierdzić to po tym, że w minionym sezonie np. Na takim wyjeździe w Rawiczu czy Poznaniu było raptem 20-30 osób a na mecze domowe chodziła stała grupka kibiców(1000-2000). Co się dzieje teraz? Do Rawicza wybiera się ponad 100 kibiców Polonii a w Poznaniu zjawia się około 500 osób z Bydgoszczy. Warto dodać, że na inauguracji sezonu z Kolejarzem Opole w Bydgoszczy przychodzi około 5000 kibiców czarnego sportu! Przechodząc stricte do żużla. Z takim składem, który mamy teraz ja osobiście jestem spokojny o awans do PO. Jeśli P.Jerzy wraz z ludźmi z klubu pokuszą się o wzmocnienia, myślę,że jest szansa a nawet duża szansa na to aby awansować do PLŻ! Ja osobiście bardzo bym sobie i kibicom naszego klubu z nad Brdy życzył awansu już w tym roku ale jak wiadomo stawka w drugiej lidze w tym sezonie jest bardzo silna i wyrównana dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość i zobaczyć co będzie się działo pod koniec sezonu! Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.