Wątek dotyczący artykułu

Orlen Wisła Płock kompletuje skład. Szwed i Chorwat kandydatami

Philip Stenmalm i Leon Susnja to potencjalne wzmocnienia Orlenu Wisły Płock. Obaj mają za sobą doświadczenie w Lidze Mistrzów.

przeczytaj cały artykuł


FanSzczypiorniaka

W Płocku jak co roku - łapanka. Przychodzą zawodnicy po przejściach, kontuzjach, słabszych sezonach. Czy tych zawodników ktoś na żywo widział? Wątpię. Agenci zawodników mają świetnego kontrahenta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisła Płock

Nie lubisz tego Płocka, nie lubisz. Dlaczego wypisujesz takie brednie, kłamstwa. Ruiz, łapanka? Mindegia, łapanka? Stevanowić, łapanka? Sunsja doznał jakiegoś urazu w styczniu, wcześniej grał bez przerwy, raptem 25 lat, reprezentant Chorwacji, łapanka? Stenmalm obecnie jest dopiero drugim wyborem trenera, gra niezbyt dużo w ofensywie i to ma go dyskredytować, według Ciebie łapanka? Poczytaj sobie najpierw dokładnie o zawodnikach i dopiero dyskutuj.
Autora artykułu chciałbym zapytać skąd wziął informację o kontuzji barku Stenmalma? Zawodnik ten od dwóch lat gra bez przerwy. Gdyby miał jakąś poważną kontuzję, to chyba miałby dłuższą przerwę w grze. Takiej nie miał, skąd więc taka informacja? Proszę o odpowiedź.
Jest szansa, że Wisła będzie miała najsilniejszą pakę od lat i najwyraźniej zaczyna to niektórych boleć.
Wszystkim fanom szczypiorniaka życzę Wesołych Świąt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FanSzczypiorniaka

W żadnym wypadku mnie to nie boli. Widziałem na własne oczy to co działo się w Płocku, Warszawie, Kielcach, Lublinie... Nie tylko to co na parkiecie.
Nawet jeśli Wisła nawiąże walkę, choćby i wygrała raz czy dwa, to i tak będzie druga w dłuższej perspektywie.
Przypomnę, że w poprzednich latach przychodziły "petardy": król strzelców Zdrahala, Obradovic o którego "bój" toczyła Wisła z Metalurgiem, Mlakar rzucający srednio 5 bramek na mecz w LM. Z Suliciem, Mihiciem, Zabiciem czy Toledo potrafiliście doznawać kompromitujących porażek w Superlidze.
Nawet ściągając Karabaticia drużyna będzie na tym samym poziomie.
Stevanovic dogrywa ostatnie sezony w drużynach grających bez presji i celów (Płock, Kadetten), Ruiz, którego pozbyła się Barcelona lata temu (ostatnio z Przybylskim w Tuluzie, pozycja podobna jak Zdrahala czyli lewe rozegranie), Sunsja wyróżnia się głównie warunkami fizycznymi a Mindegia notuje zjazd z każdym kolejnym klubem. Stenmalm zapowiadał się na dobrego gracza kilka lat temu.

Inna kwestia, że zawodników, którzy mieli podpisać z Płockiem przewija się mnóstwo, na koniec zostają kwiatki pokroju Moya, Góralski czy Onieto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.