Wątek dotyczący artykułu

EBL: hit dla Arki Gdynia, lider dał koncert po przerwie

Koszykarze Arki Gdynia pokonali we własnej hali Polski Cukier Toruń 88:72 i zapewnili sobie pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej. Podopieczni Przemysława Frasunkiewicza dali popis gry w drugiej połowie.

przeczytaj cały artykuł

TheAnswer

Co chwilę czytam komentarze typu: Arka daj coś więcej od siebie niż tylko rzuty 3pkt, albo „tak misia nie zdobędziecie.

Mam wrażenie, że niektórzy łudzą się szukają ukojenia bo mają niezły ból w rzyci.
Bo trzeba spojrzeć obiektywnie i wystawić ocenę. Arka wygrała 25 razy. I co? Zawsze był ten „dzień konia”? 2 zawodników wygrało te 25 spotkań?
Życzę im by zdobyli MP bo po pierwsze liga będzie ciekawsza, po drugie może nowy sponsor dołączy, po trzecie- lepsi zawodnicy będą kontraktowani i może w końcu Polska zacznie się liczyć w rozgrywkach europejskich. Anwil to za mała siła, Stelmet już przereklamowany ze swoimi „dziadkami” więc liczę na przebudzenie w Gdyni.

Tyle.

Albo jeszcze jedno.
Przemek.. kontrakt w Polsce miał być drogą do odbudowy formy i powrót do EU. O ile w meczu grał krótko i ciężko cokolwiek powiedzieć o grze to o jego formie można wystawić ocenę. A ta prezentuje się żenująco. 0 rzeźby, spadku tkanki tłuszczowej... słabo prezentuje się.. Taki K.Sulima to przy nim jak gladiator wygląda.
Nie bawię się we wróżenie z fusów ale w tym wypadku uważam, że wyżej niż plk nie zajdzie ten chłopak. Teraz czołówka za 2 lata drużyny ze środka tabeli a na 30stkę skończy w klubie z dołu tabeli.
Cóż.. jak dbasz tak masz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L

Porównanie ich do GSW :D
Szybciej możesz porównać ich do Rosy sprzed paru lat, też głównie ciapaciajka za 3 ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Asphodell

Owszem kolego, może nie wszystkie 25 ale znaczną większość meczów Arka wygrała trójkami Florenca i Bosticem. Co dziś niby zagrała? Przez 20 minut nie mieli na nas żadnego pomysłu, potrafiliśmy wyłączyć ich z gry i tyle. W drugiej połowie zaczęło nagle wpadać, do tego błędne decyzje sędziów i wynik odleciał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.