Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Adam Hlousek od lipca w Viktorii Pilzno

Adam Hlousek kończy występy w Legii Warszawa. W nowym sezonie czeski obrońca będzie już grał w ojczyźnie, bowiem podpisał umowę z Viktorią Pilzno.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Bardzo niemądra decyzja Legii. Jeden z solidniejszych zawodników w ostatnich latach. Niemal w każdym meczu najwięcej przebiegniętych kilometrów i najszybszych sprintów. Nie bez powodu przez kibiców Legii wybierany najlepszym piłkarzem początku tej rundy. No i zostaje Legia z Rochą, który zagrał 2-3 niezłe spotkania, ale dalej jest niewiadomą. Bałagan w Legii trwa w najlepsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pan.artur

Może nie chciał zostać w Legii. Zdążył poznać naszą Ekstraklapę i klub w którym grał. Chyba woli grać o coś w Europie z Victorią chociaż biedniejszą, niż z "potęgą" polskiej kopanej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eric Getting

Hamalainen też idzie w piz... Du. Z drugiej strony Legia potrzebuje lepszych piłkarzy niż ma obecnie. A i będzie walczyć o MP chyba do końca ligi. No chyba, że odpali na maksa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
hack

Hama to porządna firma, pracowity i myślący, ale nigdy dużo nie biegał. Mnie jego gra się nie podobała, zbyt statyczna, ale był pożyteczny dla drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jerrypl

Ostatnio miał bodaj największy dystans przebiegnięty z legionistów. Ale wiem co masz na myśli - on był za miękki. Doskonale radził sobie gdy miał dużo miejsca, w meczach z agresywnymi rywalami kompletnie zagubiony. Najlepszy jego sezon to ten mistrzowski w Lechu, jednak dla mnie nigdy nie był wybitnym piłkarzem.

| Odpowiedz
blokuj
Król Maikel I

Jerry nie obraź się, ale ty to zawsze tutaj piszesz wszystko odwrócone o 180 stopni. Jeszcze niedawno pisałeś, że Martins jest słaby, a dzisiaj piszesz, że drewniak Hlousek to solidny piłkarz.
.
Solidny to on był. 2 lata temu może. Dzisiaj jest imitacją tego kim był. Jedyne co potrafi to biegać. Zero gry prawą nogą, koszmarne wrzutki, brak techniki i niewielki wachlarz zagrań, którego każdy w tej lidze już zdążył się nauczyć na pamięć.

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Ależ ja się nie obražam. Wiem, że często idę pod prąd i wiem też, że często czas przyznaje mi rację. Tyle że akurat w kwestii Hlouska ogół kibiców Legii podziela raczej moje zdanie. Co do Martinsa to jedynie przestrzegałem przed zachwytami nad nim po kilku meczach. Zresztą dalej uważam, że to piłkarz głównie na słabego rywala.

| Odpowiedz
blokuj
Król Maikel I

Wątpię. Większość kibiców Legii jest mu wdzięczna za wszystko co zrobił, ale też wie, że najlepsze lata ma już za sobą, a lepszy nie będzie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.