Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz - Motor: Beniaminek z dwiema małymi roszadami w zestawieniu (składy)

W piątek w Częstochowie zostanie zainaugurowana trzecia runda spotkań PGE Ekstraligi. forBET Włókniarz podejmie Speed Car Motor Lublin. W składzie beniaminka doszło do dwóch małych roszad. Wśród gospodarzy bez zmian.

przeczytaj cały artykuł

Tony 76

To będzie bardzo ciekawy i wyrównany pojedynek. Jeżeli Zagar z Miedzińskim nie pojadą dobrego meczu to Włókniarz to przegra. Siła juniorów na dzień dzisiejszy po stronie Lublina. Gruchalski jedzie tragedię od początku sezonu. I mam również nadzieję, że Cieślakowi po meczu z Gorzowem odechciało się kombinować ze ścieżkami i będzie typowo częstochowski tor jak zawsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tony 76

Tak, tak, już o tym spacerku słyszałem z Gorzowem i mieliśmy spokojnie wygrać w Grudziądzu .Jak było każdy widział. Zdziwisz się w piątek tak jak kibice w Gorzowie ostatnio u siebie :-) Na dzień dzisiejszy Zagar jedzie słabiutko bo zacierają jego wyniki starty z juniorami, Miedziak z Gruchalskim nie jadą kompletnie nic w meczach ligowych!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jankes_ RSKZ

No pewnie że zobaczą już to samo pisałeś ;) w meczu z GKM my w pełnym składzie i takie bęcki dostaliśmy tak jak ci napisałem 3 liderów w GP w tym roku to walka o utrzymanie ;) A i nie na stawiaj się na wygraną z Lublinem ;) bo jak przegramy to pewnie powiesz że każdy miał słaby dzień :D

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Eeee, nieee...
Wcale nie taki spacerek. Myślę że włókniarz podejmie rękawicę i trochę powalczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
pz0

No słabe, ale macie jednak Lindgrena i Madsena. Macie kim się bronić, więc spacerek wcale to nie będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
pz0

Właśnie dokładnie o tym pisałem.
Pozwolisz że cię zacytuję "Spacerek ziomuś"
Rozumiem że to właśnie ten pozytywny klimacik który wnosisz.
Oj, za dużo Ostafińskiego czytasz. To właśnie jego styl, za wszelką cenę komuś przyj*bać.

| Odpowiedz
blokuj
Włókniarz 1946

Ostafinskiego nie czytam i nie oglądam :)
Gdybym chciał prz...... Motorowi to napisałbym np.
Sprowadzimy chłopaków z Lublina na ziemię a nie...
"Spacerek ziomuś" :)
Czujesz różnicę :)
Pzdr i więcej luzu panowie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
pz0

Nie za bardzo czuję tą całą różnicę. Czuję zaczepkę.
Już i tak za dużo dzisiaj się udzielałem na tym gnidowatym portalu. Niepotrzebnie wdałem się w pustą dyskusję.

| Odpowiedz
blokuj
-Stan-

Nie wierzę, że Włókniarz pojedzie na swoim torze gorzej od Gorzowa bo, w gorzowskiej drużynie Kasprzak i Kildemand nic nie jadą. U was takich braków w składzie nie ma.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.