Wątek dotyczący artykułu

Jego transfer był dużym zaskoczeniem. Thomas Kelati wraca po rocznej przerwie

- Być może w środę znów zobaczycie mnie na parkiecie - mówi nam Thomas Kelati, którego powrót do Stelmetu Enei BC był jednym z najbardziej zaskakujących transferów w Energa Basket Lidze. Koszykarz miał ponad roczną przerwę z koszykówką.

przeczytaj cały artykuł

ws21

Poświęciłem się i przeczytałem regulaminy. Po prostu publikowana tabela na oficjalnej stronie PLK jest do …..
O kolejności miejsc decydują w kolejności: - punkty meczowe, przy równych bezpośredni pojedynek. Ponieważ PC i Stelmet mają dziś tyle samo punktów meczowych , dlaczego PLK ustawia Stelmet przed PC, pojęcia nie mam. I obawiam się że w PLK też tego nie wiedzą. Nigdzie w regulaminie nie doczytałem że w trakcie sezonu zasady klasyfikacji są odmienne niż na końcu. Żeby było śmieszniej na tej stronie też jest dziwna tabela.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Przyznam szczerze, że regulaminów nie przegladałem. O ile kojarzę to tak to było stosowane, układane / tabele / od dawna. Być może z wygody bo tak prościej a już przed paly-off chcąc nie chcąc muszą to zrobić dokładnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Anthia Anakritos

Sprawa jest bardzo prosta. Są dwie tabele. Jedna podająca ustawienie drużyn według punktów (niezależnie od tego kto z kim wygrał i ile meczów rozegrał - po prostu punkty), a druga, ta właściwa (choć w trakcie sezonu jedynie częściowa), która jest właściwym pozycjonowaniem zespołów. Ta druga tabela na koniec jest właściwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.