Wątek dotyczący artykułu

Ekstraklasa: Pogoń - Lechia. Donald Tusk: Na taki mecz czekałem od lat

Lechia Gdańsk po pasjonującej końcówce wygrała z Pogonią Szczecin (4:3) w środowym meczu Lotto Ekstraklasy. Postawa gości spodobała się Donaldowi Tuskowi, który skomentował spotkanie na Twitterze.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
veliciraptor

I się doczekałeś, ten wpis zgłoszony jest do Prokuratury Warszawa- Śródmieście! Niezależnie od poglądów, Pan Donald Tusk nie wypowiadał się politycznie w sprawie meczu, a wpis: ,,ja od lat czekam aż staniesz przed sądem ryży kundlu i mam nadzieję, że się kiedyś doczekam,, wyraźnie jest ksenofobiczny i obraźliwy! Ponadto to Prezydent Unii Europejskiej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
veliciraptor

Thurios napisał post: ,,ja od lat czekam aż staniesz przed sądem ryży kundlu i mam nadzieję, że się kiedyś doczekam,,! I po moim wpisie go usunął? Na działanie prawne w PK... A zabolało... ? Z Nickiem Thurios, zbliżonym fonetycznie do Tchórza, żeby walczyć należy mieć odwagę, a nie podszywać się pod kilka liter i szczekać na każdego kto jest niewygodny w życiu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
veliciraptor

Ksenofobia: Thurios nie lubi Tuska i nazywa go ,,ryżym kundlem,,... jest tak zmanipulowany na Niego, że komentując jego zachowanie jako kibica Lechii Gdańsk po wygranym meczu 4:3, tak właśnie nazywa Tuska i uważa go z urzędu jak cudzoziemca! Wrogi stosunek do cudzoziemców i inności jest ksenofobią! Nie lubię bo nie lubię...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
smeagol

Zgadzam się że komentarz był obraźliwy I prymitywny, niestety nie zgadzam się że był ksenofobiczny. Nie widzę żadnego uzasadnienia dla: "uważa go z urzędu jak cudzoziemca" Warto być sprawiedliwym w tej sytuacji kolego/ koleżanko.

| Odpowiedz
blokuj
veliciraptor

Smaagol, wczuj się w tok myślenia tego Thuriosa... każdy kto jest za Unią Europejską jest dla niego Żydem, obcym... ba Niemcem... ryżym kundlem! Czyż nie jest to objaw ksenofobii? My wiemy że Pan Donald Tusk jest Polakiem i Patriotą... Thurios tego nie podziela i jak tchórz nie umie nawet własnego zdania obronić... wypalił... poszło w Świat, a jak dowiedział się że jest sprawa w PK, to natychmiast usunął posta i udaje niewiniątko! Internet jest bezgraniczny, nic się nie ukryje i nie wywali z pamięci dysku!

| Odpowiedz
blokuj
smeagol

Ja trzymam się faktów i to że ktoś kogoś nazwał kundlem nie jest w żadnym wypadku ksenofobiczne. Nie interesuje mnie kim jest Tusk, nie interesuje mnie też twoja interpretacja myślenia użytkownika Thuriosa. Nie możesz jednoznacznie określić jaki był powód tego wpisu chyba że znasz autora osobiście. Prawda?

| Odpowiedz
blokuj
veliciraptor

To po co się wypowiadasz jeśli Ciebie to nie interesuje, a szczypiesz za słówka... to jest ważne, i poczytaj sobie pokrewne i synonimy zachowań Nazioli... gdzie wychodzi porównywanie obcych i innych do zwierząt, a za synonim jest wykroczenie, a za nazewnictwo wprost to już jest przestępstwo! Twoje opinie odczuwam jako próba takiego falandyzowania prawa, i nie atak na naziola, ale to Ja jako komentujący jestem jako cel! Najciekawsze, że czepiasz się człowieka i profesora od zachowań grupy z dziedziniy psychiatrii! To u niego o godz. 6.00, powinny już być siły w czarnych kombinezonach, za sianie mowy nienawiści i ewentualne rozsiewanie wiadomości o podtekście rasistowskim i ksenofobicznym!

| Odpowiedz
blokuj
smeagol

Przedstawiamy własne opinie na publicznym forum ponieważ mamy do tego prawo. Nie interesują mnie zachowania Nazistów czy rasistow. Najzwyczajniej o nich nie rozmawiam I nie rozumiem dlaczego ktokolwiek daje im ich 5 minut? Na świecie jest wiele osób w potrzebie. Nie każdy urodził się w miejscu i okolicznościach, w których ma możliwości żeby się prawidłowo rozwijać I nikt z tym nic nie robi. Człowiek żyje średnio 50-70 lat A ty chcesz marnować swoje na wyzwanie anonimowych ludzi w Internecie? Zawsze będzie ktoś o innych poglądach czy wartościach niż nasze Ale byłoby pięknie gdybyśmy nauczyli się żyć obok siebie. Bez względu na różnicę, problem w tym że ludzie wybierają inaczej. Przecież to "MY" mamy rację nie "ONI" Szkoda życia... pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
veliciraptor

Nadal nie rozumiesz przesłania, widzisz swoje a nie widzisz innych, aby NAM na głowę nie wskakiwali należy eliminować toto z życia publicznego... może i masz rację, ale jak nic nie będziesz robił i siedział cicho... to nadal będziesz sprzątać i na zmywaku myć naczynia po uczcie takich co swoje wyparli na pierwsze miejsce, o TOBIE zapominając! Człowiek żył 50-70 lat w okresie międzywojennym, teraz po wzroście tzw. stopy dobrobytu i postępu medycyny żyje od 70-85 lat! Nazywasz moje działanie jako wyzwanie anonimowych ludzi w Internecie... po wniesieniu skargi do PK jakoś to nie wygląda na anonimowość, ale to jest realny osobnik z imieniem i nazwiskiem, datą urodzenia, miejscem zamieszkania, oraz z historią wpisów na Tweetach, tak że wiem co piszę jako profiler charakterów przestępczych!

| Odpowiedz
blokuj
smeagol

Ja kolego mam się dobrze, pewnie dlatego nie bawię się w "wypieranie" innych na jakiekolwiek miejsca. Ja nie mam przesłania, w mojej opinii ten komentarz nie był ksenofobiczny. I tyle... Naprawdę starasz się mnie przekonać że zgłosiłes ten komentarz na policję? Myślisz że uwierzę że dzisiaj, tydzień od momentu pojawienia się tego wpisu ta osoba jest już znana organom ścigania I jest przeciwko niej prowadzone postępowanie? Kolego nawet lahav 443 nie jest tak szybkie A co dopiero Polska policja zwłaszcza przed majowym weekendem.

| Odpowiedz
blokuj
veliciraptor

Czy Prezydent Andrzej Duda przewidział wygraną w finale Pucharu Polski swojej drużyny: Lechii Gdańsk? Nie przewidział... a Pan Donald Tusk już tydzień temu przewidywał, ponieważ na tym się zna co robi, co mówi i przewiduje! To taka przywara i zaleta ludzi co mają polityczny czy ludzki dar, dla tworzenia wokół siebie aury zaufania! A nie ma tego PAD i jego środowisko z którego się wywodzi! Smeagol a TY robisz za adwokata diabła, PK to nie Policja: a to jest Prokuratura Krajowa, której ramieniem zbrojnym jest Policja! Jeśli zgłosiłem to najlepiej wiem gdzie, ponieważ tam mi było najbliżej z Targówka! Wewnątrz PK jest komórka ustalająca dane klienta! Dla własnego bezpieczeństwa mógłbyś się zamknąć i nie robić szumu, a jeśli jesteś Thuriosem, i podszywasz się jako ,,smeagol,, celem wybadania etapu własnej sprawy, to już następne punkty będą policzone,do rachunku sumienia przy wydawanych decyzjach PK i ewentualnych zarzutach!

| Odpowiedz
blokuj
smeagol

Dla własnego bezpieczeństwa? Teraz grozisz innym na forum. Ja mam na Targówek za daleko więc jeżeli masz trochę wolnego czasu to wybierz się do komórki ustalającej dane klienta. Zglos zażalenie sam na siebie bo widzisz groźnie innym jest karalne. Może dostaniesz się pod celę z Thuriosem wtedy będziecie mogli się podzielić myślami. Ostatecznie nie jesteście od siebie różni poza światopoglądem reprezentujesz ten sam poziom. Mnie nie interesuje Duda, Tusk A tym bardziej Lechia Gdańsk. Znowu się pomyliłeś...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
veliciraptor

smaegol... smeagol... A Ty, jako wytrawny kibic Lecha Poznań... żal CI niebytu w Pucharze Polski... jedynie zbliżona nazwa Lechia ...Gdańsk daje Ci mały zgrzyt zębami z braku Pucharu... ha...ha ... ha! Na portalu tylko wpisy o Legii i Lechu, oraz Narodowej Drużynie... cytując klasyka: piłka jest okrągła ... a bramki są dwie, zaś o meczu decyduje 22 zawodników i 23 sędzia! Kibice mają wybór... iść na mecz albo nie iść, oto jest pytanie?!

| Odpowiedz
blokuj
smeagol

Kiedy patrzę na ilość zdobytych trofeów przez Lechię Gdańsk to jako wytrawnemu kibicowi Lecha Poznań chce mi się Co najwyżej ŚMIAĆ!!!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.