Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Get Well wyciąga wnioski i mocno pracuje nad torem. Jason Doyle wysłany do Łodzi

Po meczu Get Well - Fogo Unia mieliśmy narzekania na jakość widowiska. Na Motoarenie nie było zbyt wielu mijanek. Jacek Frątczak nie pozostał głuchy na te głosy. W Toruniu wzięli się ostro za pracę nad nawierzchnią.

przeczytaj cały artykuł

fineK

Nieno szanuje kibiców Torunia co nadal wierzą w sukces tej drużyny (prawde mówiąc sam wierzyłem i póki co nadal wierzę że ten wózek w końcu odpali bo ile mozna tym bardziej że końcówka zeszłego sezonu dała promyk nadziei) ale... No wlasnie ale... który to już rok drużyna budowana z nazwisk gwarantujących teoretycznie chociaż Play off o medalach nie wspominając... kiedy Toruń ostatnio zdobył jakiś medal w ostatnich latach? Mimo wszystko to nie jest komentarz żeby dogryzc. Szanuje kibiców z Torunia co bronią klubu bo z klubem się jest na dobre i na złe A nie tylko bywa i życzę max srebra zaraz za Unia ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Leszczyński fan

No tak tylko Termos czeka na złoto , a tego w historii MA jeszcze nie grali , i tak prędko grać nie będą. Po h....trzymają tego Frątczaka , przecież on działa na szkodę klubu ? Termos też zielonego pojęcia nie ma i stąd tak słabe wyniki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fineK

Zwracam honor faktycznie jednak no nie wiem jakoś wasz klub mimo wszystko pechowy jest może i w mojej nie obiektywnej lub malo obiektywnej ocenie choć staram sie byc zazwyczaj obiektywny. Jednak po budowanych składach przez Toruń bardzo często ostatnimi łaty nazwiska ekstra A jednak nie przekładają sie na wynik stąd takie moje odczucia. I nie martw się pamiętam i nasz mistrzowski skład który walczył o utrzymanie następnego roku ;) dlatego napisałem nie chodzi mi o żadne dobijanie dogryzanie co że no takie odczucia jakoś się budzą mimo wszystko. My może i mamy teraz lata tłuste Ale nic nie może wiecznie trwać więc pewnie kiedyś i los od nas się odwróci;) choć mam nadzieje ze nie. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Oko Na Maroko

Dzieki za wsparcie.
Ja jestem kibicem do lat '90tych. I co mam teraz zrobic??
Kocham ten klub, i jestem z nim na dobre i zle... ale serce mi pęka jak patrzę na to, jak jest teraz prowadzony i kogo zatrudniają. Pozbywaja sie wychowanków, mlodziez z calej Polski ściągają na juniorke, przeplacaja starszych gości, ktorzy nie maja chęci walki. Żal patrzec, znajac historie Bajera, Świątka, Jagusia, Chrzanka, Zabika, Miedziaka.
Pogrążają klub w marazmie i nijakosci.
Jednak na zawsze zostane z nim i bede mu kibicowal mimo wszystko, bo to nasz kibicowski obowiazek. Nawet jak.nie podoba mi sie sklad, atmosfera, menadżerzy, czy emeryci z Norwegii z polskimi paszportami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.