Wątek dotyczący artykułu

WTA Stuttgart: Naomi Osaka lepsza od Su-Wei Hsieh. Kiki Bertens skruszyła opór Belindy Bencić

Naomi Osaka pokonała Su-Wei Hsieh i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA Premier w Stuttgarcie. Kiki Bertens wyeliminowała Belindę Bencić po trzysetowej batalii.

przeczytaj cały artykuł

spoti22

Z nadziejami, ale i z obawami (no jak to ja) czekam na jutrzejsze starcie Donny z Osaką, które będzie dopiero ich drugim spotkaniem po tym, jak 3 lata temu Naomi okazała się lepsza w I rundzie Australian Open. Donna miała stosunkowo niewiele do powiedzenia w tamtym trwającym niewiele ponad godzinę spotkaniu, zdobyła raptem 5 gemów i nadarza się jutro całkiem niezła okazja do zrewanżowania się - może i młodszej, ale jednak wyraźnie bardziej utytułowanej rywalce. A dziś Donna jest już inną zawodniczką. Nie tylko, że i starszą i też co za tym idzie, bardziej doświadczoną, co przede wszystkim odkąd nawiązała współpracę z byłym trenem Kerber, to naprawdę zauważalnie podniosła swoją grę na wyższy poziom. I chociaż nawierzchnia jej nie faworyzuje, ale w sumie Japonkę też nie jakoś bardzo, dla obu nie jest to ulubione ich podłoże, to z obawami, ale jednak mimo wszystko większymi nadziejami bardzo czekam na ten jutrzejszy ich pojedynek. Spodziewam się, że bardziej forma dnia będzie decydowała i po trochu pewnie taka dotychczasowa z tego roku, którą obiektywnie Donna ma trochę lepszą, aniżeli różnice wynikające z rankingu. Bo te ostatnie przemawiające jednak za Osaką i jej wygrana nie będzie niespodzianką, a Donny no na pewno tak (ale dla mnie nie byłaby aż tak duża, a nie ukrywam, że przede wszystkim miła bardzo).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz

Zyczeniowo bede stawial na Donne i trzymal mocno kciuki
nie widzialem meczu Osaki,juz samo pokonanie Hsieh bylo dla mnie niespodzianka(nawierzchnia) ale patrzac na suche wyniki sam mam obawy
Vekic w swoich drugich setach musiala sie sporo nalatac zeby pokonac slabsze rywalki,pozostaje liczyc ze walczenoscia i kondycja(chociaz czesto wyglada jakby miala zaraz pasc na twarz) przechyli szale na swoja strone

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.