Wątek dotyczący artykułu

Polscy piłkarze warci fortunę. Robert Lewandowski zdecydowanym liderem

Robert Lewandowski jest zdecydowanym liderem, jeśli chodzi o wartość polskich piłkarzy wg "Transfermarkt". Sprawdźcie, na ile wyceniani są jego koledzy z reprezentacji Polski: Krzysztof Piątek, Piotr Zieliński czy Arkadiusz Milik.

przeczytaj cały artykuł

Django

Nie kosmiczne wyceny tylko wyceny z kosmosu.Messi na trzecim miejscu, brak Ronaldo w trójce...jakiś żart. Dwaj faceci którzy niegdy nie podlegają tzw."formie "i od lat biją wszystkie możliwe rekordy nie są najdrożsi?Dziwne...Mbappe...młody,szybki,zdolny ale to nie ten rozmiar kapelusza.
70 mln€ kupuje się teraz ogórków np.nowy obrońca Bayernu,Hernandez czy jak mu tam, kosztował 80.70 mln za napastnika który od lat gwarantuje 40-50 goli w sezonie?Kolejny żart. Za tyle to sam Lewego kupię!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Django

Dziękuję Ci ,że w napastliwy sposób powiedziałeś mi to co już wiem.Właśnie to krytykowałem...niewłaściwe kryteria wyceny.Powinna się liczyć realna wartość zawodnika na dzień dzisiejszy bo tak naprawdę tylko to się liczy.Tak jak na rynku pracy,liczy się doswiadczenie i efektywność a nie to czy ktoś jest młody.Młody może wypalić albo się spalić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zorkin 1

Z pluskwa nie gadaj dla niego LewanMotzki jest wart dalej 200 baniek bo strzela ogórkom w bundeslidze
Realna cena za Drewego 31 lat nie przekracza 50 baniek
W Niemczech Bóg poza granicami zero

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.