Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Doruk Pehlivan w PGE VIVE Kielce od 2019 roku

Prezes PGE VIVE Kielce Bertus Servaas potwierdził krążące od dawna informacje. - Mogę oficjalnie powiedzieć, że Doruk Pehlivan dołączy do nas latem 2019 roku - przyznał. Turek pierwotnie miał zostać zawodnikiem VIVE rok później.

przeczytaj cały artykuł


kielcefan

Niestety problem jest raczej w tym, że przy naszym trenerze żaden zawodnik nie zrobił postępów, a wielu wręcz przeciwnie. Zawodnicy są na siłę wrzucani w jakieś schematy, za wyjątkiem Alexa każda próba improwizacji karana jest burą. My nie mamy budżetu na poziomie topowych drużyn dlatego też musimy bazować na mniej doświadczonych i tańszych zawodnikach. Dotyczy to również bramkarzy. Czy ktoś oprócz Marcusa tu wypłynął?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Wreszcie ktoś to dostrzegł. Głównym atutem Talanta jako trenera jest to, że jest ojcem Alexa i dopóki ten gra świetnie, Talant się broni. Poza tym ja osobiście nie widzę jakiejś mysli taktycznej w grze VIVE, ani świetnej pracy z młodzieżą. Talant wygrał ligę mistrzów i chwała mu za to, ale ta polityka szukania talentów narazie średnio się ma, jeśli porównać Cuparę do Milosavljeva, Daniela Dujszebajewa do Legarda, Karaleka do Kohlbachera lub Banhidiego, a Kulesza do Bodo.
Jeśli Talant był jakimś atutem w sprowadzeniu Cindricia, Janca czy Wolffa to super - jeśli 2 pierwszych odejdzie, to duży argument jako trener traci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
warjato

Wychodzi z tego że Talant ma za dużą władze w Kielcach i przez to klub po wygraniu LM zrobił kilka kroków w tył. I najgorsze jest to że minęły trzy lata a my dalej nie możemy się otrząsnąć i gramy trzeci sezon z rzędu piach. W mojej opinii w ostatnich latach za dużo nie trafionych transferów takich jak Ivic,Cupara,Fernandez,Mamic,Jurkiewicz,Djukic. Vardar w tym czasie ściągał nikomu nie znanych Borozana,Kristopansa,Milosavljeva. Nawet jak zawodnicy z nazwiskiem przychodzili ale mający słabszy czas jak Skube,Dissinger to w Vardarze grali jak z nut.
Talant w ostatnim czasie tylko broni się kontuzjami, a czemu my nie możemy zagrać takiego koncertu jak Vardar wczoraj?A nie miał żadnego nominalnego rozgrywającego. Mam wrażenie że w Vive za dużo jest tej taktyki Talanta która tak na prawdę na przeciwnikach nie robi żadnego wrażenia. Druga spraw wszyscy mówią ze potrzeba minimum sezonu żeby taktykę Talanta pojąć, ale jak ją pojąć jak co roku ktoś odchodzi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Golden_CK

Wystarczy spojrzeć na transfer Duarte do Płocka. Czy to był nietrafiony transfer Płocka? W Płocku grał średnio, ale tego zawodnika stać na bardzo dobrą grę co teraz udowadnia w Barcelonie. Sam transfer tego zawodnika do Płocka nie był zły. Problemem było to, że w Płocku nie potrafiono wykorzystać potencjału zawodnika.


PS: Jeśli Cupara jest słaby to czemu idzie do Veszprem? "Nietrafione" transfery nie kończą się w ten sposób, że zawodnik idzie później do bogatszego klubu. Może oczekiwałem od niego trochę więcej, ale naszym problemem jest obrona. Przy tej obronie bramkarz ma naprawdę utrudnione zadanie. Z pozostałymi wymienionymi zawodnikami (poza Hiszpanem, którego uważam za jak najbardziej dobry transfer - nie potrafię mu niczego zarzucić, bo co ma na skrzydle to kończy bramkami) się zgadzam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Talant pewnie nie zasłużył na krytykę, ale jeśli popatrzy się jaką metamorfozę przeszło Veszprem za Davisa, Szeged pod batutą Pastora, a Vardar Gonzalesa i teraz Parrondo, to jednak w Kielcach progresu nie widać, a przecież to VIVE sprowadziło Alexa, Cindricia i Janca.
Swoją drogą - w final 4 na 99 % będą sami hiszpańscy trenerzy, a w 1/4 na 8 ekip tylko Nantes i Flensburg prowadzą nie-Hiszpanie. Do tego jeszcze Hiszapan prowadził Mieszkow Brześć, Wisłę Płock i Ademar Leon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.