Dyskusja

Piast Gliwice Cracovia

Piast Gliwice - Cracovia
26 kwietnia 2019, 20:30

3 : 1
Relacja

marcopollo

No.Mógłbym se spokojnie znaleźć lepszą ale przywykłem do kumpli.Poza tym jak ktoś mnie szybko przyjmuje to nie odchodzę nawet jak jest ciężko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You know who i am

Zależy własnie od Atmosfery, jeśli jest zajebista i praca chujowa, to i tak nie chcesz jej zmieniać bo masz dobrych tam kolegów a w innej może być słabiutko

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Mr M

Normalnie alkoholicy wstydzą się swojego uzależnienia, ale ty się po prostu na okrągło chwalisz tym jakby to był powód do dumy.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Mr M

Miło mi cię poznań Mick, ale wolę ci mówić Dick. Ja jestem Maikel, ale możesz mi mówić "M", bo w sumie czemu nie ;D. Co tam ciekawego w życiu robisz?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Mr M

Przecież ty jesteś ulany jak skurwysyn, więc o czym my mówimy? Jestem od ciebie wyższy i z 25kg lżejszy, a mam dobrą posturę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Mr M

Mariano nie oszukujmy się, nawet na tym twoim zdjęciu z pudlem widać, że masz solidny zapas zbędnego balastu.

| Odpowiedz
blokuj
marcopollo

Przy dwóch metrach powinieneś ważyć 100 kilo.Taki jest przelicznik.Są różnice jeszcze czy jesteś grubokościsty,średnio czy mało.Ja jestem grubokościsty to mam około 10 kilo nadwagi.

| Odpowiedz
blokuj
Mr M

Ja miałem w liceum jeszcze 191cm i ważyłem ok. 78kg i kościotrupem nie byłem. Umięśniony też co prawda nie, ale generalnie miałem normalną sylwetkę. Teraz przy 193-194 ważę z 86-88. Za tydzień mi mija drugi miesiąc od powrotu na siłkę to zważę się znowu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.