Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Stelmet Falubaz - MRGARDEN GKM. Transfer Vaculika już się spłacił. Łaguta bez śladu po kontuzji (noty)

Martin Vaculik w kolejnym meczu był liderem Stelmet Falubazu Zielona Góra i już po trzech spotkaniach można uznać, że jego transfer w pełni się spłacił. Za to MRGARDEN GKM Grudziądz nie musi się martwić o formę Artioma Łaguty po kontuzji.

przeczytaj cały artykuł

80GB

Ja pierd.... ile można pisać o torze ...był równy dla wszystkich...toż mogli trenować na twardej skoro wiedzieli że mecz jest zagrożony..NO I JESZCZE COŚ..GDZIE SĄ CEPY CO PISALI ZE GKM W PALNIK DOSTANIE????? ODEZWĄ SIE PRZY KOLEJNEJ KOLEJCE MIERNOTY

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
butcherNS

nie napinaj się tak , bo ci pęknie !! :) , mogli trenować, ale nie trenowali, bo od czwartku mecz był zagrożony a nie od tygodnia , że mogli trenować - więc czasu nie było - proste?? proste!!! !! zanim coś napiszesz to pomyśl , to nie boli !!! a co do cepów , to powiedz gdzie ich nie ma???? już zapomniałeś napinki "cepów" z Grudziądza przed waszym meczem w Lublinie?????? no właśnie !!! a co do wyniku , chyba jakis inny mecz oglądałeś bo GKM przegrał , czy jak tam chcesz dostał :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
1Tom1

Boli was wszystkich ze GKM sobie radzi w ekstralidze oj boli chodzi o to że pisaliscie o wyniku 60:30 przed meczem a jak było 46:44 to piszcie że wszystko przez tor bo GKM nie jechał tylko ten tor nieszczęsny...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
butcherNS

kogo boli????????????????????? czytaj ze zrozumieniem !!!!!!!!!!! chyba was boli bo było tak blisko a jednak tak daleko!!! na wyjeździe nie wygracie nic!!! wiec o PO bedzie bardzo cięzko , czego wam oczywiście życzę , pokaz mi gdzie pisałem o wyniku 60:30 ??? wiec jesli do mnie się zwracasz , to najpierw pomyśl co piszesz!!!!!!!! a co do radzenie sobie w EL , to czy ja wiem , na 3 mecze 2 porażki !! skoro mówisz że sobie radzicie , to ok, nie mam więcej pytań:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
1Tom1

Masz racje fachowcu nie wygramy teraz brakowało 2 punkty ale ok nie wygramy. To moze powiedz które miejsce zajmiemy po co mam na mecze chodzić przecież ty wiesz hak będzie

| Odpowiedz
blokuj
matey

dzis sie cieszysz, w nastepnej kolejce mozesz zaplakac jak sie okaze ze dostaniecie bęcki od Sparty. Przestrzegam przed hurraoptymizmem, bo nie wiadomo czy to GKM taki mocny, czy Falubaz słaby. Kiedys tez jeden prezes sie cieszyl ze przegrał w zg kilkoma punktami a potem go pokarało

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
mar58

Jeżeli w Sparcie zawiedzie Janowski to GKM to wygra. I w tedy może się okazać , że GKM nie jest taki słaby a Sparta jest jeszcze słabsza. Tajski i Drabik nie wygrają meczu. Jamróg po pierwszej wpadce - odstawka a za niego 001.

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

Nie wiem co Śledź wymyśli z skladem, ale akurat do Grudziądza winien zabrac Milika. Moze i sympatyczny Czech jest teraz pod kreską z formą, ale grudziądzki tor to jeden z tych gdzie może pojechać dobrze. Jamróg wychowany w Tarnowie powinien szybko załapać o co kaman w grudziadzkim owalu. Teoretycznie. Rok temu jednak nie zaszalał. Fricke i rok temu i dwa lata temu na naszym owalu pojechał fatalnie, gdyby nie wbił się w Wojdyłę, to fatalny Wieczorek przywiózłby go na 5-1. Tai moze jakis rewelacyjny w Grudziadzu nie był nigdy, ale teraz widać, ze ma znakomitą formę. Drabik potrafi tutaj jechać. Janoś jako dobry startowiec, powinien pojechać na dwucyfrówkę... Będzie na pewno ciekawy mecz

| Odpowiedz
blokuj
TomGKM

Wydane grube miliony na skład, a tu się okazuje, że porażka we Wrocławiu i minimalna wygrana z GKM na własnym torze to trzeba na coś zrzucić winę. Ciężko przyznać, że drużyna „gwiazd” nie pojechała na miarę oczekiwań. Ciężko pogratulować przeciwnikowi walki i dobrego meczu. Lepiej jest znaleźć wytłumaczenie w torze, komisarzu itp słabszego występu gwiazdeczek jeżdżących za gruby hajs. Jakoś trzeba się wytłumaczyć i zwalić winę na cokolwiek aby kibice nadal przychodzili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Piter ZG

Podobno setki milionów!!!! Przed sezonem już sobie medal zloty zawiesili,a znowu będą baraże.... Teraz zejdż na ziemię i ochloń . Przed meczem stawialem 50:40 i super sciganie. Wynik był na styku,a svigania jak na lekarstwo.T tymi cepami,to nie przeginaj,bo w tym sezonie liga jest bardzo wyrównana (jedynie Leszno odstaje)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
TomGKM

odniosłem się do komentarzy co niektórych osób. Nic więcej. Takie moje zdanie. Nie każdy musi się z tym zgadzać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
TomGKM

Vaculik czy Nicki za czapkę śliwek nie przeszli do Falubazu. Czołówka jeżeli chodzi o zarobki. Dudek jako krajowy lider również za darmo nie pojedzie, a pozostali również swoje zarobią. W porównaniu do budżetu choćby GKM-u to Falubaz wydaje grube miliony, a tu się okazuje, że na torze różnicy nie widać.

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

Łaguta bierze 4 bańki ? Ciekawe, tyle to chyba Gollob w Unibaksie czy Crump w Rzeszowie nie miał w czasach eldorado w tych klubach ;)

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

Falubaz ma o te kilka baniek wyzszy budzet, Vacul i Nicki zarabiaja pewnie na poziomie Artioma a moze i wiecej, bo i jeden i drugi wysłali oferty i do nas. Vacul chciał jednak duzo wiecej niz moglismy zaoferować. Nicki podobnie, choc tutaj dochodzily i inne kwestie.
Na razie moze roznicy nie widać, najwazniejsze w tej chwili dla nas,aby spokojnie sie do tego odnosić. Nie możemy popadać z skrajnosci w skrajnosc. Po Lublinie kazdy nas skreślał, bylismy wnerwieni. Teraz wlało sie w nas więcej optymizmu, ale na razie na spokojnie. Kolejna dobra weryfikacja juz w piątek. Falubaz też może wkrótce pójść w górę z formą. Wciąż to nie jest szczyt możliwości Dudka a Pedersen tym razem słabiej, ale stać go na duzo więcej, to wiemy wszyscy.
Z drugiej strony, komisarz na pewno namieszał zielonogórzanom, no i spotkać może to każdy zespół i każdego już to spotkało, znamy parę przykładów również na naszym przykładzie, ale czy tacy zawodnicy muszą szukac takiego tłumaczenia z torem jak Pedersen czy Dudek ? Dla Pepe piszac, ze zaskoczył go tor w Zielonej, to tez rzeklbym swoista obraża. Ja tez juz nieraz nie mogłem słuchać tłumaczeń naszych zawodników, bo im za twardo, jada juz ktoryś rok i dalej nie mogli sie dostosować vide poprzedni sezon. W Grudziadzu mamy rożne odcienie betonu, ale na kazdy powinni byc przygotowani. Nie jedziesz to po prostu masz slaba forme, albo silniki do wyje..ania na smieci. Spójrzmy na Buczka, po slabym sezonie, analiza co było źle, co ja mogę zrobić lepiej. Na treningach w zimie a i teraz wylewał siódme poty, zainwestował no i są efekty, jedzie teraz wszędzie. Co do ubitego toru panie redaktorze, Buczek generalnie pomstował na typowe betony, potrafi jechać na przyczepnym.
Odniosę się tez do pewnej oceny, noty Pawlicki 3, Pepe 3...
Ktoś popatrzy w program i widzi: Protasiewicz 6 pkt, Pawlicki 5 pkt. Nie oglądając tego meczu można byłoby pomyśleć, że pojechali podobnie a nawet że Pepe był trochę lepszy. A tak naprawdę jazda Przemka była lepsza niż punkty. W każdym biegu stanowił realne zagrożenie, walczył na dystansie. Za to Protasiewicz natrzepane punkty głównie na juniorach i swoich.
Ba występ Przema mozna porownac, do jego występu w Lublinie, punkty niby te same, a jednak styl duzo lepszy pokazał w Zielonce, poza pierwszym biegiem.
Liga jest wyrównana i to cieszy, nikt nie oddstaje jakoś szczególnie ani w górę ani w dół. Szansa dla GKMu wciąż jest i na top 4 i na wyjazdową wygraną.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.