Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Azerbejdżanu. Robert Kubica skomentował wypadek. "Zapłaciłem wysoką cenę za mały błąd"

- Wszystko jest w porządku - powiedział Robert Kubica po swoim wypadku w kwalifikacjach do Grand Prix Azerbejdżanu. Siła uderzenia wyniosła 21G. Polak w tej chwili nie wie, czy Williams odbuduje jego samochód na niedzielny wyścig.

przeczytaj cały artykuł


Simon.Templar

Panie Łukasz Kuczera! Pan masz skończoną chociaż podstawówkę? Co za brednie piszesz Pan o przeciążeniu? Jakie 1G odczuwalne przy hamowaniu awaryjnym samochodem przy dużej prędkości? Informuję Pana, że 1G to składowa pionowa ciała znajdującego się na powierzchni Ziemi w spoczynku albo znajdującego się w tzw. w ruchu ustalonym. Już nawet nie będę tłumaczył panu o przeciążeniach poniżej 1G, bo to przekracza Pana możliwości zrozumienia. A wiesz Pan czym jest tzw. przeciążenie ujemne? Napiszę tylko, że 0G to stan nieważkości. Zastanów się Pan czym jest więc przeciążenie rzędu 0,6G czy 0,4G i kiedy do niego dochodzi w F1, bo piszesz Pan totalne bzdury wprowadzając ludzi w błąd. Jak ktoś taki jak Pan mógł zostać redaktorem sportowym? Kto to weryfikuje? Przecież Pan nie masz bladego pojęcia co Pan piszesz albo wklejasz z innych stron.... Ludzie, litości!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.