Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: wielkie emocje w Gdańsku! Stal wygrała z Wybrzeżem po karnych

Energa Wybrzeże po beznadziejnej grze na początku II połowy przegrywała ze Stalą już 12:19, by po kilku minutach wyjść na prowadzenie! Do samego końca toczyła się walka o komplet punktów, ostatecznie po karnych wygrali mielczanie.

przeczytaj cały artykuł

miki

Nadzieja wlana w serca. Szkoda, że znów uciekł punkt, bo zamiast 6 są 4. W środę kluczowy mecz z Zagłębiem, a w sobotę z Pogonią. 6 punktów powinno trochę uspokoić sytuację, ale przeciwnicy też walczą o życie i będą emocje do samego końca. Wrócił Kowalczyk i od razu inna gra. Brawo Panowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liton

Trzeba cieszyć się z tego co jest. W środę mega ważny mecz. 3 punkty obowiązkowe. Tym bardziej, że Tarnów wygrał i wygląda na to, że dostanie bez problemu licencję, więc ktoś z ligi poleci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.